Od dłuższego już czasu jestem fanką marketu Lidl. Często się do niego wybieram, więc nietrudno było zdobyć 6 naklejek za zrobione zakupy, by w prezencie otrzymać fantastyczną książkę „Cukiernia Lidla”. Ostatnio robi ona furorę na instagramie, więc nie tylko ja jestem nią zachwycona – ma ona sporą rzeszę fanów.

FullSizeRender (1) []

FullSizeRender []

Książka jest pięknie wydana, z grubej oprawie, fotografie znajdujące się w środku od razu zachęcają do przygotowania czegoś pysznego. Po otwarciu – pięknie pachnie – uwielbiam zapach nowej książki. Słodkie przepisy są bardzo przejrzyste i nieskomplikowane w wykonaniu. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja jestem takim łasuchem, że chyba zrealizuję większość zamieszczonych w książce przepisów. A i moi pomocnicy w domu będą zachwyceni nowymi ‘osiągnięciami’ kulinarnymi mamy 🙂

Na pierwszy rzut oka, moją uwagę przykuł mus czekoladowy z malinami i postanowiłam go przygotować dla mojej rodzinki. Wydaje mi się, że wiernie odwzorowałam przepis z książki, natomiast smak – cudowny!! Tak nam smakowało, że za parę dni powtórzę deser 🙂 Największa radość to przygotować coś dla najbliższych – ich radość z jedzenia – bezcenna.

Polecam książkę każdemu – myślę, że mało kto będzie rozczarowany 🙂

IMG_4933 [] FullSizeRender (1)1 [] FullSizeRender3 [] FullSizeRender (2)2 [] IMG_4940 [] IMG_4941 []IMG_4942 []