W powietrzu już czuć Wiosnę.  Słoneczko radośnie wita nas w oknie z rana, kwitną stokrotki i krokusy a zapach powietrza powoduje, że chcemy spędzać poza domem coraz więcej czasu. Pewnie już większość z nas nie może doczekać się weekendu, kiedy to będziemy przestawiać zegarki o godzinę do przodu, co spowoduje, że nasze dni będą teraz coraz dłuższeee.

DSC_0415 []

Słonecznie poranki bardzo korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. Mam wrażenie, że od pobudki mam mnóstwo energii i zapału do pracy. Nasza organizacja pracy jest zupełnie inna – więcej nam się chce. Chętniej nawet sprząta się własne cztery kąty w oczekiwaniu na Święta Wielkiej Nocy, ulubione pokoje są bogatsze o wazony pięknych tulipanów, żonkili czy innych różnokolorowych kwiatków. Zdaje się, że każda kobieta lubi mieć kwiatki w domu – od razu na ich widok, uśmiecham się sama do siebie, choć i tak mam wrażenie, że największym i najpiękniejszym kwiatuszkiem jest moja Polcia .

Chętnie spędzamy czas rodzinnie na powietrzu. Cieplejszy powiew wiatru zachęca do coraz to dłuższych spacerów. Pola uwielbia podziwiać wyrastające przy gruncie kwiatki, zachwycamy się pąkami pojawiającymi się na konarach drzew i przyglądamy się ptaszkom, które dzielnie zaczepiają nas podczas wycieczek.

Wiosna to cudny czas – natura budzi się do życia, a my możemy aktywnie w tym uczestniczyć. Wyskakujemy z szarych kolorów i sami możemy prezentować kolory tęczy na sobie. Uwielbiam moc koloru u siebie i innych. Oby kolorowa wiosna zawitała już na dobre.

DSC_0425 [] DSC_0403 [] DSC_0423 [] DSC_0408 []

Płaszcz / Coat – #ateliershopping

Szal / Scarf – HM

Bluzka / Blouse – Stradivarius

Jeans – Stradivarius

Buty / Shoes – deezee.pl

Torba / Bag – ZARA