
Witajcie!
Nie było mnie tu dłuższą chwilę. Nie ukrywam, że mam na głowie mnóstwo zajęć i nie mogę tutaj działać tak bardzo i tak często jakbym chciała. Chciałam bardzo serdecznie podziękować za Wasze wszystkie ciepłe słowa i wiadomości związane z moim wystąpieniem w Pytaniu na Śniadanie. Jeśli jeszcze ktoś z Was nie widział, bardzo serdecznie zapraszam do obejrzenia!
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/40301305/czy-markowe-ubrania-wyznaczaja-pozycje-ucznia-w-szkole
Dzisiaj mam dla Was stylizację z cudowną welurową, kopertową sukienką w połączeniu z moimi ostatnio ulubionymi kozakami w pięknym burgundowym kolorze. Ma ona bardzo wdzięczny kwiatowy wzór, który zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Rzadko pokazuję się Wam w ciemnych odcieniach, ale nadał uważam, że trzeba próbować z modą i szukać kolejnych, nowych rozwiązań. `przyznam szczerze, że kolor czarny zajmuje może 5% mojej całej garderoby, ale z drugiej strony ostatnio czuję się w nim całkiem nieźle.















SUKIENKA – TARANKO tutaj
BUTY – RYŁKO tutaj
PŁASZCZ – AGGI tutaj
TOREBKA – ZARA