foto-2-36

Za każdym razem, gdy zakładam coś czerwonego na siebie, dostaję od Was mnóstwo komentarzy, że to jest właśnie mój kolor – coś w tym jest. Naprawdę czuję się w nim dobrze, jest mocy, wyraźny, pasuje do mnie. Dobrze wiedzieć w jakim kolorze wyglądasz korzystnie. każda z nas ma swoja ulubioną paletę kolorystyczną. Ulubiona nie zawsze znaczy najkorzystniejsza. Wszystko uwarunkowane jest naszym kolorem cery, odcieniem włosów. Z drugiej zaś strony – grunt, to dobrze się czuć.

Ten płaszcz upolowałam na Black Friday i jest genialny, ale nie jest gruby – dlatego zaliczam go to typu 'przejściowy’, zdecydowanie nie nadaje się na mocne mrozy. Ja wybrałam czarnego golfa, który chroni mnie przed ewentualnym zimnem i można spokojnie mieć płaszcz rozpięty. często poruszam się autem, więc nie mam czasu się zapiąć. Chociaż jak ostatnio odnotowałam osiem na minusie, to od razu poleciałam kupić rękawiczki.

Dostaję od Was mnóstwo zapytań o opaski, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak turban, albo czapka. Są grube i bardzo wygodne, rzeczywiście ogrzewają głowę. Bardzo lubię tego typu nakrycie głowy. Tak się złożyło, ze z Esterą mamy takie same różowe opaski – nietrudna sprawa, bo są dostępne w każdym H&M’ie.

Jak Wam się podoba taka luźna, codzienna stylówka?foto-6

foto-18-24

foto-8-33

foto-3

foto-4-33

foto-5-33

foto-9

foto-10-31

foto-11-31

foto-12-31

foto-13

foto-14

foto-17

foto-19-21

foto-52

foto-15

foto-16

PŁASZCZ, TOREBKA – ZARA

BUTY – RYŁKO

OPASKA – HM

GOLF – HM

ZEGAREK – DANIEL WELLINGTON