wie30

 

Ahoj!

Ze stylizacji na stylizację Bartek mnie zaskakuje. To on wpadł na pomysł przygotowania stylizacji na śniadanie wielkanocne dla niej i dla niego. To czas, kiedy podobnie jak w święta bożonarodzeniowe spotykamy się z najbliższą rodziną i przyjaciółmi, przykładamy wagę do naszego wyglądu i ubioru. Dobre jest to, że panuje określony dress – code i staramy się wtedy przygotować stylizacje eleganckie, ale nikoniecznie pod krawatem.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy, które my spędzamy bardzo rodzinnie, (co bardzo mnie cieszy) przygotowaliśmy stylizację dla pary. Bartek postawił na wracającą do łask w tym sezonie marynarkę dwurzędową w niebieskim kolorze. Zaskoczył mnie, ponieważ całą stylizację przemyślał sam! Ja widząc na jakie stawia kolory, dopasowałam się wizerunkowo do niego.

wie18

Bartka stylizacja jest elegancka, ale nie 'sztywna’. Nie ma nudy, zresztą uważam, że bardzo dobrze mu pasuje niebieski kolor. Moja stylizacja bardzo dziewczęca, zwiewna, wiosenna. Bartek nazwał mnie Calineczką i przyznam, że tak się czuję. Krój sukienki wydobywa z kobiety jej atuty, dół pięknie układa się na delikatnym wietrze. Rękawy falbanki – genialne. Przełamałam całość żółtymi lakierkami i wiążąc chustkę na głowie chciałam nadać stylizacji odrobinę luzu.

To też dobra opcja na przyjęcie komunijne, a nawet wesele! Jak sądzicie? Czy uważacie, że Bartek zdał modowo egzamin?

wie11

wie12

wie17

wie19

wie20

wie16

wie21

wie22

wie23

wie25

wie28

wie29

wie31

wie32

wie15

wie13

wie9

wie10

wie6

wie3

wie7

wie4

wie5

wie2

wie1

Maja

SUKIENKA – LEIMANN

BUTY, CHUSTKA – ZARA

Bartek

MARYNARKA – LANCERTO

SPODNIE – ZARA

KOSZULA – WÓLCZANKA

BUTY – GINO ROSSI