red24

Lubicie tego typu sukienki? Uważam, że trochę się o nich zapomniało, ale w tym sezonie wraca na ulice! Szmizjerka czyli sukienka koszulowa. Ta jest o tyle wyjątkowa, że została uszyta z wysokiej jakości aksamitu bawełnianego. I mój ukochany czerwony kolor – czuję się w nim naprawdę genialnie.  Lubie w niej mocne, charakterystyczne guziki, które możesz zapinać i odpinać jak Ci się podoba. jest to fajna opcja dla mam karmiących – przecież młode mamy rownież chcą być piękne i eleganckie! Ja mam na sobie rozmiar 36.

Szmizjerki mają to do siebie, że można je nosić na wiele sposobów. Ja do swojej stylizacji dobrałam czółenka lakierki w żółtym kolorze, welurową opaskę i mocne kolczyki – moja nowość w akcesoriach. Torebka zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, czuć powiew lata.  Wracając do opasek welurowych – przyznać się, kto takiej nie miał jako młoda dziewczynka? ja pamiętam swoją ulubiona w śliwkowym kolorze 🙂

Tego typu sukienka dobrze będzie wyglądać zarówno z klasycznymi szpilkami jak i z trampkami. jest fajna możliwość założenia jej do jeansów i T-shirta jako narzutki – to juz wtedy mega luz. Ja wybrałam jej elegantszą wersję.

red13

red19

red21

red22

red23

red24

red14

opa3

red17

red12

red18

opa2

red6

red7

red8

red3

red5

red2

SUKIENKA – FLAMINGOS CLOTHES TUTAJ

BUTY – ZARA

TOREBKA – LASARTA

OPASKA – LUI STORE

KOLCZYKI – MANGO