Okres świąteczny to bardzo wyjątkowy czas, kiedy każda z nas chce wyglądać pięknie w rodzinnym gronie. To wtedy stylistyki paznokci, rzęs i fryzjerki maja najbardziej gorący czas i kalendarz zapełniony od rana do wieczora – nie bez powodu! Chcemy wyglądać olśniewająco. 

Nie mogłam się zdecydować, na świąteczne kolory, (chociaż te typowo bożonarodzeniowe – czerwone zostawiłam sobie na Wigilię) więc pomyślałam o stylizacji, która sprawdzi się dla osób, które podobnie jak ja nie są zdecydowane, a uwielbiają pastele. To manicure, który idealnie będzie pasował zarówno do świąt, jak i do imprezy sylwestrowej. 

Kolory, na które zdecydowałam się w tej stylizacji to:

– Błyszczący – Twinkle White – on genialnie wyglądałby też na wszystkich paznokciach (rewelacyjnie w wydaniu sylwestrowym)

Sensual Silence 

Thistle

Rosy Memory 

Zdobienia zostały wykonane białym kolorem 🙂

W Neonail pojawiły się nowości – mam tu na myśli 3 kolory Spider Gel https://www.neonail.pl/katalog/zele-uv-akryl/spider-gel/  – złoty, srebrny i czerwony (zostawiam je na stylizację wigilijną, a efektami na pewno pochwalę się Wam na swoim Instagramie). Cena detaliczna tego produktu to 24,99.  Ma on gumową konsystencję, dzięki czemu  w bardzo szybki sposób stworzysz na paznokciach cienkie, precyzyjne linie. 3 nowe żele to seria dedykowana świąteczno-karnawałowym zdobieniom, a zawarte w nich mieniące się drobinki nadadzą stylizacji blasku i niepowtarzalnego charakteru.

Wasze zainteresowanie może też wzbudzić pyłek 3D Holo w kolorze złotym i grafitowym. (https://www.neonail.pl/katalog/pylki-pudry-do-paznokci/3d-holo-effect/) Tutaj też jest ogromne pole do szaleństw. 

Kolejna propozycja to Top Glow, powinna go posiadać każda manicure perfekcjonistka. A wiem, że najdzie się tutaj nie jedna! Top Glow (https://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/baza-top-hybrydowy/lakier-hybrydowy-72-ml-top-glow-silver.html) jest wyjątkowy, ponieważ ma zatopiony w sobie srebrny, mieniący się proszek. Dzięki niemu w kilka chwil odmienisz wygląd swojej stylizacji – niech Twój manicure odbija blask niczym śnieżny puch w słoneczny dzień. Jesteście gotowe na to szaleństwo? 

Chciałabym Wam jeszcze pokazać totalną nowość, czyli matowe pomadki Lips Shape Up od Neonail! (https://www.neonail.pl/katalog/pomadki/) Jest w kolekcki kilka odcieni czerwieni, więc można zaopatrzyć się na czas świąteczno – karnawałowy. Uwielbiam czerwony kolor na ustach, wtedy mam wrażenie, że moje zęby są jeszcze bardziej białe! Tu na zdjęciu mam na sobie kolor FULL OF FLIRT. (https://www.neonail.pl/katalog/pomadki/lips-shape-up-06-pomadka-full-of-flirt.html)

Dla osób stroniących od mocnych kolorów na ustach jest też opcja bardziej bezpieczna – z odcieniami, które ja osobiście uwielbiam na co dzień. Szczególnie przypadł mi do gustu FULL OF LOVE (https://www.neonail.pl/katalog/pomadki/lips-shape-up-01-pomadka-full-of-love.html) i FULL of HAPPINESS.(https://www.neonail.pl/katalog/pomadki/lips-shape-up-02-pomadka-full-of-happiness.html)

Kochane, to moje propozycje na okres nie tylko świąteczny, ale i sylwestrowy, czy karnawałowy. Czerwone usta, zadbane dłonie = #girlspower .