Pola 🙂

Ale mamy piękną pamiątkę! Nie mieliśmy jeszcze nigdy tego typu zdjęć, więc cudownie, że wpadliśmy na ten fantastyczny pomysł i mamy tutaj rodzinkę w komplecie w obiektywie Kasi (Katarzyna Bylicka).

Atmosfera była tak urocza, że Pola i Filip nie chcieli ani trochę zbierać się do domu – wałkowanie ciasta na pierniki i ich podjadanie okazało się świetną zabawą. Ostatnie nasze przygotowanie, pieczenie i dekorowanie pierników trwało 3 godziny i nikt nie miał dość – no może ja, bo to mi przyszło wszystko sprzątnąć i ogarnąć – ale było warto !

Święta to czas wyjątkowy, można zwolnić tempa i odpocząć – a na co dzień bywa tak, że na wet na odpoczynek brak nam czasu. To okres, w którym warto jest pochylić się nad sobą i pobudzić do refleksji przede wszystkim nad sobą. Przestać na moment patrzeć na innych i ich oceniać, a dokładnie przyjrzeć się sobie i zdać sobie pytanie, jakim człowiekiem byłem i jestem ja? Co mogę w sobie zmienić, by być lepszym, milszym, bardziej życzliwym?

Mnóstwo miłości kochani na te Święta! Pogody ducha i uśmiechu na twarzy. Ja mając swoją rodzinę, dach nad głową i spokój w sercu – mam wszystko.

Tego życzę i Wam !