gar5

 

Ależ to była przygoda!

Nagranie poradnika dla kobiet, które często stają przed dylematem, w co ubrać się do pracy, wcale nie było takie łatwe i proste. Efekty mojej pracy możecie oglądać po zakupach i rejestracji w Klubie Modnych Kobiet 🙂

Jest tam całe mnóstwo porad na temat odpowiedniego look’u do pracy – na którym skupiam się ja z Moniką, stylistką Orsay. Nasze propozycje to garnitur, sukienka, kostium (marynarka plus spódniczka) . Jestem ciekawa, czy podoba Wam się efekt naszej wspólnej pracy – pracy całego zespołu. W powstanie materiału video byli zaangażowanych sami fantastyczni i pozytywni ludzie. Nie zabrakło też Bartka, który czuwał i nagrywał backstage całego naszego przedsięwzięcia.

To niesamowite jakie możliwości daje internet, jak możemy tworzyć. realizować się, spełniać marzenia większe i mniejsze, działać, tworzyć, poznawać nowych kreatywnych i wartościowych ludzi – niebywałe.

gar1

GARNITUR

Uwielbiam tę część garderoby. My kobiety zgapiłyśmy go od mężczyzn, ale jest świetnym wyborem do pracy, czy na spotkanie biznesowe. Mój, oprócz tego, że jest bardzo wygodny, ma dodatkowo energetyzujący kolor, w którym czuje się pewnie – a to też istotne, szczególnie przed jakimś ważnym spotkaniem w biurze.

Garnitur jest na tyle elastyczny, że wystarczy zmiana torebki oraz obuwia i możesz lecieć po pracy na spotkanie z przyjaciółmi. Można zdjąć marynarkę i mamy pełen luz. I to jest fajne. Najpierw profesjonalnie, schludnie, elegancko, a wieczorem nadal pięknie, a jednak luźniej i swobodniej 🙂

gar3

gar4

gar2

gar6

gar11

gar7

gar12

gar15

gar18

gar20

gar17

gar22

gar21

gar16