foto-12-35

Już w wakacje Wam pokazałam jak genialnie mogą wyglądać ze sobą dwa kolory, które na pierwszą myśl zupełnie by ze sobą nie grały. A tu psikus! Tak mi się spodobało to letnie połączenie, że postanowiłam powielić je, ale zupełnie w innej odsłonie, zimą.

Zaczął się karnawał, więc zdecydowanie trzeba szaleć!

Kiedy pada słowo fuksja, większość mężczyzn łapie się za głowę i poszukuje po wszelkich zakamarkach mózgoczaszki, czego odcieniem może być fuksja. To zaraz po pudrowym, mój ulubiony odcień różu.  To kolor, który jest połączeniem barwy czerwonej i niebieskiej w takich samych proporcjach, to jasniejsza odmiana koloru purpurowego. Dziś zagrałam właściwie dwoma kolorami – czerwonym i fuksją i przyznam, że czuję się w tej kombinacji jak ryba w wodzie.

WD7B9535-1

WD7B9592

Tu mam dla was dla porównania wersję letnią,

również z górą w fuksji i dołem w czerwieni 🙂

 

foto-16

Wraz z Esterą wybrałyśmy to naszej cudownej, nowootwartej biblioteki, w której można na dłuższą chwilę usiąść i w przepięknej aurze poczytać ulubione książki. To przefantastyczne miejsce dla oczekujących na swój pociąg lub autobus, gdyż biblioteka znajduje się teraz w budynku dworca PKP. Klimat tego miejsca jest właściwie nie-do-opisania, zachęcam Was do jak najszybszych odwiedzin.

foto-3-36

foto-4-36

foto-5

foto-8-37

foto-11-34

foto-14-31

foto-10

foto-9

foto-13-30

foto-15-29

foto-18-27

foto-17-28

KOSZULA – WÓLCZANKA tutaj – taniej o 100zł!

SPODNIE – ZARA

BUTY – CZASNABUTY.PL

TOREBKA – TOUS

ZEGAREK – DANIEL WELLINGTON