foto-25

Ahoj!

Mam nadzieje, że u Was też odrobinę sypnęło śniegiem! U nas pięknie przyprószyło. Od razu chciałam wykorzystać moment i z Esterką trafiła się nam piękna aura. Trafiłyśmy pomiędzy zamiecie śnieżne 🙂 Udało się uchwycić kilka cudnych ujęć zimowych. Pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie i obawiałam się, że nie zdążę załapać się na ten cudny puch!

Mój look bardzo codzienny z wyprzedażowym łupem .. mojej mamy! Fajnie, że dała się namówić na super modny w tym sezonie płaszcz, Ja uwielbiam jego doczepiany kaptur, który stylizacji nadaje trochę luzackiego wymiaru. Mama odczepiła kaptur – no trudno, każdy niech nosi jak lubi 🙂 Dostałam od Was wiele zapytań o opaskę i rękawiczki, a te są baaaardzo praktyczne! Mają zdejmowaną część na paluszki, w miare potrzeby można zakładać i ściagać, a w ręce nadal jest ciepło. Pamiętaj o dbaniu o ręce. Potrafią szybko się odmrozić, a przy tym czerwienią się, pęka skóra, można czuć spory dyskomfort. Pamiętaj o odpowiedniej zimowej pielęgnacji (ja mam w każdej torebce kremy ochronne) i rękawiczkach!

foto-17-27

Zastanawiałam się, czy pisać Wam o moich postanowieniach noworocznych i zdałam sobie sprawę, że w tym roku nie mam żadnych, lub te co mam, są bardzo sfokusowane na moim dobrym samopoczuciu z odcięciem się od negatywnych myśli i ludzi. Nie mam listy działań, ale nastawiam się na działanie. Znam swoje potrzeby i mam cele, ale to nie są cele krótkodystansowe, tylko raczej długofalowe. Zależy mi na samorozwoju i zadbaniu o komfort psychiczny.

Jakiś czas temu zdałam sobie sprawę, że zbyt dużo energii poświęcam na ludzi i sprawy, które są zupełnie niepotrzebne, to powodowało, że traciłam energię i czasami działałam na 70-80 % swoich możliwości zamiast na standardowe 100%.

Zadaj sobie pytanie :

Co sprawia Ci radość?

Co powoduje uśmiech na Twojej twarzy?

W czyim towarzystwie czujesz się najlepiej?

Czy lubisz wyzwania?

Jeśli znasz odpowiedzi na te generalnie proste pytania – to działaj zgodnie z nimi. Rozwijaj się, otaczaj ludźmi, którcy kochasz – absolutnie odetnij się od tych, którzy nie mają na Ciebie dobrego wpływu.

Czasami najbardziej radykalne zmiany w życiu mogą okazać się najlepszymi! Boimy się nowych sytuacji, bo zawsze bezpiecznie czujemy się w otoczeniu, które dobrze znamy, ale w tym wszystkim trzeba przede wszystkim zadbać o siebie i bliskich, Szukać możliwie jak najlepszych rozwiązań, być dobrym człowiekiem, być sobą przede wszystkim.

foto-10-33

foto-15

foto-11

foto-12

foto-8

foto-7

foto-6-37

foto-5-36

foto-3-34

foto-2-37

foto-13-29

foto-18-26

foto-19-24

foto-16-31

foto

foto-22

foto-21

foto-23

PŁASZCZ , SWETER – ZARA

SPODNIE – STRADIVARIUS

BUTY – BRONX

TOREBKA – TOUS

OPASKA – HM