fer16

Ahoj!

Dziś mam dla Was stylizację dość jednolitą – ponieważ zarówno góra jak i dół uderzają w chłodne odcienie, ma tu na myśli bluzkę w kolorze jeansu i zwiewną w stalowo – szarym odcieniu spódnicę. Lubię w spódnicy to, że ma kieszenie. Mam czasami taki nawyk, ze lubię schować rękę do kieszeni – zauważyłam to przy prowadzeniu lekcji, szczególnie stojąc przy tablicy!

To zestaw bardzo bezpieczny i dobrze sprawdzi się w pracy, a przy zmianie szpilek na trampki będzie turbo wygodna na spacer z dziećmi. Całą stylizację ograłam dodatkami – zaczynając apaszką, którą bardzo lubię wplatać we włosy, po ozdobne spinki i dość masywne kolczyki. I Dacie wiarę, że zabrakło mi epitetu na określenie kolczyków, a z pomocą nadszedł Bartek – zna się chłopak na rzeczy. Dobry z niego słuchacz, to prawda.

fer12

fer6

 

1. MIESZAJ STYLE

Wiele osób twierdzi, że total look jest wielkim błędem. Ja nie do końca się z tym zgodzę. Sama też nie jestem zwolenniczką total look’u, ale myślę, że czasami fajnie tak zaryzykować, total pink lub total blue – sztos. Dobrze jest nosić klasyczny (bazowy) element garderoby właśnie z wystrzałowym dodatkiem, który zindywidualizuje Twój styl, doda mu wyrazistości. Może to być torebka, nietuzinkowe buty, mocne kolczyki, ozdobne naszywki.

 

2. UWAŻAJ NA OKULARY

Źle dobrane okulary mogą Cię dosłownie oszpecić lub co gorsze dodać lat. To bardzo ważny dodate, przez wiele z Was noszony codziennie. Szukajcie takich, które podkreślą Waszą urodą. Nigdy nie żałuj sobie czasu na wybór idealnych oprawek. Zrób sobie z nich zdjęcie, porównaj – zawsze możesz wrócić do sklepu. Nie podejmuj decyzji pochopnie.

 

3. POSTAW NA AKCESORIA, KTÓRE DODAJA SZYKU

Codziennie zapewne spotykacie na ulicach kobiety stylowe, eleganckie, które (ku Waszemu zdziwieniu) maja na sobie ubrania z HM, Zary, Mango – sklepów ogólnodostępnych dla każdego – ale potrafią je ograć jeszcze pięknymi dodatkami. Czasami warto zainwestować w porządny skórzany pasek, który posłuży Ci na lata, a możesz go zakładać do przeróżnych stylizacji. Podobnie jest z torebką, czy butami. Nie musisz mieć ich mnóstwo, wystarczy kilka, a porządnych – tych klasycznych, ale i wystrzałowych. To samo dotyczy zegarka, kapelusza, apaszki, czy broszki. Twoje akcesoria zależą od tego, w tym przede wszystkim Ty czujesz się dobrze. Jednak ja zawsze zachęcam do eksperymentów, bo dopiero wtedy możesz się przekonać, odkryć, w czym jest Ci naprawdę dobrze.

fer9

fer2

fer8

fer11

fer16

fer18

fer10

ZESTAW – FERIA – znajdziesz tutaj

Spódnica – tutaj

Bluzka – tutaj

Mam dla Was zniżkę 15% na zakupy w FERIA,

hasło: pukkalifestyle