be13

Ahoj 🙂

Uwielbiam spódnice BEKSY – tak jak jestem fanką modelu azałóżsię – możecie go znaleźć dla porównania w kilku kombinacjach tutaj:

* Czerwona spódnica – tutaj

* Różowa spódnica – tutaj

* Błękitna spódnica – tutaj

Te spódnice zdecydowanie zwracają na siebie uwagę, można je nosić zarówno z koszulą, swetrem jak i zwykłym topem, na co dowodem są stylizacje na moim blogu. Pokazałam Wam już mnóstwo pomysłów stylizacyjnych i kolorystycznych z jednym modelem spódnicy.

mi18

Foto-17

Foto-19-9

WD7B9535-1

Dzisiaj przygotowałam dla Was stylizację z zupełnie innym, nowym modelem spódnicy BEKSA – PO KOKARDY. Spódnicę można mieć zawiązaną na kokardki, tak jak u mnie na zdjęciach, ale jest opcja rozwiązania ich i puszczenia luzem. W mojej ocenie z kokardami jest ciekawiej. Ja przygotowałam stylizacje ciut elegantsze, ale jednak bardzo codzienne. Szpilki można zamienić na trampki – sukienka dalej ma swój dziewczęcy urok.

Tą dość prostą kolorystycznie stylizację ożywiłam żółtą marynarką z motywem kwiatowym, zerknijcie też na moje sandały. To zeszłoroczny model, jednak jeden z moich ulubionych i przy tym bardzo wygodne. Welurowa, czerwona opaska doda każdej z Was odrobinę uroku, hihi, jakby jeszcze Wam było mało 🙂

Ściskam!

be6

be3

be8

be1

be5

be19

be16

be20

be2

be1