Kochane!

Na plecach czujecie już zapach lata i wakacji, prawda? Oj taaaak. Szczególnie jak dni coraz dłuższe i cieplejsze.  Nauka z Polą w domu spowodowała, że odliczam z utęsknieniem na czas wolny od nauki i szkolnych obowiązków. A uśmiech nie schodzi mi z twarzy, bo nasza pierwsza wycieczka zaczyna się już w poniedziałek i kierujemy się na zachodnie wybrzeże. Tak jest – będą zamki z piasku i bałwanki na morzu. Co lepsze, bierzemy ze sobą Pitta, chociaż tutaj obawiam się, czy faktycznie uda nam się spakować!

Pozostając w klimacie już letnim i wakacyjnym mam dla Was dzisiaj kolejną stylizację manicure. Wiosna i lato zawsze kojarzy mi się z szaleństwem kolorów, więc nie byłabym sobą, gdybym nie miała na dłoniach czegoś odlotowego. Co fajniejsze, jak wracam do Justyny na mani, to opowiada mi, że jej klientki chętnie wykonują podobne stylizacje na swoich dłoniach i to baaaaardzo mnie cieszy. Uwielbiam podsuwać Wam gotowe pomysły!

Wracając do nowości z NEONAIL, przyznam, że nie mogłam się ich doczekać. Kolekcja lakierów Woman’s Diary okazała się tak fantastyczną niespodzianką, że nie mogłam zdecydować się na jeden kolor, dlatego wybrałam ich 6 i z Justyną zdecydowałyśmy się na  technikę ombre! Mamy już pomysł na kolejne czerwcowe stylizacje, ale to już niebawem 🙂

Jestem ciekawa jak Wam podoba się dzisiejsza stylizacja. Zdecydowanie musicie poznać te obłędne kolory!

Kolory lakierów mojego mani zaczynając od kciuka: Sunny Flow, Mrs Adventure, Lady Tropicana, City Lover, Cosmopolitan Girl, Night Queen. Czy macie tutaj swojego ulubieńca?

Zwróćcie uwagę na nowe logo marki NEONAIL, jest już widoczne na lakierach z kolekcji Woman’s Diary. Podoba Wam się? Mi bardzo! Proste, przejrzyste i bardzo czytelne. 

Zostawiam jeszcze zdjęcie poprzedniej stylizacji dla porównania. Która bardziej Wam się podoba?