co17

Dziś Święto Futbolu – nie znam osoby, która by nie kibicowała biało – czerwonym! Ja pozostaję w szampańskim humorze i dlatego mam dla Was wyjątkową stylizację z samego molo w Sopocie.

Sukienka iście letnia, idealnie wpasowała się w nadmorski klimat. Nie mogłam tutaj zapomnieć o wianku we włosach – mój najnowszy łup. Mam ich już kilka, ale każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Uwielbiam uśmiechy mijających mnie ludzi, a najbardziej rozbawił nas Japończyk, którego klatkę piersiową zdobił aparat fotograficzny. Swoim szerokim uśmiechem i machnięciem maszyny dał mi do zrozumienia, że pragnie zrobić mi zdjęcie. Cyk, cyk i na jego twarzy zagościł uśmiech nr 5 mówiący 'dziękuję’. Pół dnia miałam z tego ubaw!

Powracając do sukienki, o którą dostałam już kilka pytań, to jest ona znaleziona w lokalnym butiku. Czasami chcąc wyszukać perełek przeglądasz strony internetowe dobrze znanych sieciówek, a zapominasz o tym, co może skrywać butik za rogiem Twojego domu. Moją sukienkę Cocomore znajdziesz tutaj.

A jak Wam podoba się ta stylizacja?

co23

co20

co15

co19

co18

co16

co13

co14

co2

co1

co3

co4

co5

co6

co7

co8

co9

co21

co22

co10

co11

co12

SUKIENKA / DRESS – COCOMORE tutaj

BUTY / SHOES – CZASNABUTY.PL

TORBA / BAG – TOUS

KURTKA / JACKET – ZARA

ZEGAREK / WATCH – TOUS

WIANEK / WREATH – KWIATY SĄ PIĘKNE tutaj

BRANSOLETKA/ BRACELET – MOONBERG JEWELRY tutaj

(15% rabat na hasło: pukkalifestyle)