Ahoj!

Witajcie po dłuższej przerwie. Z przyczyn, o których wspominałam na snapie musiałam na chwilkę zniknąć, ale mam nadzieję, że już będę mogła znowu regularnie dodawać posty. Pogoda robi się coraz ładniejsza, więc powoli będzie można szaleć z wiosennymi stylizacjami. Tak jak wszyscy czekali na zimę, tak większość z nas wyczekuje już ciepłych dni i pragnie cieszyć oko całodziennym widokiem słońca za oknem.

Dzisiaj mam dla Was skórzaną czarną kurtkę w zestawieniu z jeansami. Zestaw bezpieczny i zawsze na TAK. Podejrzewam, że nie jedna z Was ma w swojej szafie ulubioną, czarną ramoneskę. Ja miałam kiedyś swoją najukochańszą, ale dziwnym trafem gdzieś mi przepadła i nie odnalazła się. Podejrzewam, że musiałam o niej najzwyczajniej w świecie zapomnieć. Czy Wam też zdarzyło się zgubić kurtkę lub marynarkę? A może jestem jedyna?

boda1

Na uwagę zasługują czarne botki z rzucającym się w oko, ozdobnym obcasem i moja przeurocza shopperka z Zary, która mieszka w mojej szafie już dobre 4 lata. A Wy już przygotowujecie się na wiosnę? Warto wyszperać z szafy ponadczasowe 'starocie’ takie np. jak moja torba – nigdy mi się nie znudzi 🙂 Pozostawiam Was ze zdjęciami! Enjoy!

boda8

boda3

boda5

boda4

boda2

boda19

boda7

boda17

boda13

boda6

boda14

boda12

boda11

boda10

boda9

 

KURTKA / JACKET – BODASKINS tutaj

SPODNIE / JEANS – STRADIVARIUS

KOSZULA / SHIRT – SCHMINKA tutaj

BUTY / BOOTS – DEEZEE  tutaj

TORBA / BAG – ZARA