pom32

Ahoj!

Mam dziś dla Was dwie propozycje sukienek. Obie są genialne jeśli zbliżają Wam się jakieś uroczystości i chcecie zwrócić na siebie uwagę.

Pierwsza w dość bezpiecznym kolorze – jasnoróżowym, asymetryczna! Krótszy przód i dłuższy tył – zobaczcie jak sukienka pięknie zawiewa na wietrze, podobnie będzie się układała w tańcu. Do obu stylizacji wybrałam te same buty wiązane na kostce. Są bardzo wygodne i ich cielisty kolor pozwala mi zaryzykować stwierdzeniem, że dopasują się one niemalże do każdej sukienki, świetnie do jeansów jak i szortów jeansowych.

pom35

Sukienka pomarańczowa jak dla mnie strzał w 10. Zawsze uważałam, że ten kolor jest troszkę zaniedbany, ale troszkę ma przewagę nad innymi kolorami. Myślę, że jeśli chcesz się wyróżnić to pomarańcz może skraść serca wszystkich i masz pewność, że nie będzie drugiej osoby w tym kolorze. Ja się czuję w nim fantastycznie! On sam w sobie jest tak mocny, że nie ma co szaleć z dodatkami.

Sukienkę wyróżnia asymetryczny dekolt i rękaw w formie opadającej falbany, co też jest ciekawym rozwiązaniem. Dla osób nieprzekonanych nadal do tego koloru można ją nabyć w kolorze jasnoróżowym i turkusowym VISSAVI tutaj.

pom8

pom14

pom11

pom20

pom16

pom22

pom15

pom21

pom7

pom1

pom4

pom6

pom30

pom34

pom33

pom37

pom31

pom24

pom25

pom23

pom27

pom26

pom36

SUKIENKI – VISSAVI TUTAJ

BUTY – RYŁKO TUTAJ