Witajcie kochani!

Niebawem wielkimi krokami zbliżają się święta, więc całe social media opanuje świąteczna gorączka. Bartek już od dwóch tygodni mówi mi o tym, jak bardzo czuje świąteczny klimat, natomiast ja jeszcze do niego dojrzewam. Nie mniej jednak nie ukrywam, że już przebieram nogami na myśl o Gwiazdce.  

Przygotowałam dla Was propozycję prezentu świątecznego oraz pierwszy zimowy manicure. Nowości @neonailpoland, http://bit.ly/Zestawy_Świąteczne_Pukka ,czyli zestawy świąteczne to manicure hybrydowego, które do mnie dotarły przyprawiają o szaleństwo. Ostatecznie udało mi wybrać kolor do manicure się postawić na typowy zimowy już kolor – Sparkling Sky. Całość ożywiłam zdobieniami. Tak jak nie jestem zwolenniczką ciemnych odcieni na paznokciach – zwykle podobają mi się one u kogoś, to u siebie wolę jasne barwy, a najbardziej pastele. Tu muszę przyznać, że ten granat jest obłędny i dobrze mi się go nosi! 

Kolor pochodzi z zestawu JOY CHRISTMAS SET , w którym znajdziecie limitowane lakiery, które idealnie oddają świąteczny klimat. Magic Kissmas, Merry Bright, Celebration Eve, a w zestawie znajdziecie jeszcze pyłek 3d Holo Effect. To idealny pomysł na prezent, dla kogoś kto uwielbia dbać o swoje dłonie.

Można pokusić się o zestaw z lampą – ja wybrałam MAGIC Christmas SET. Tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne produkty do samodzielnego wykonania manicure hybrydowego. 

W tym zestawie znajdziecie aż 7 lakierów! Dwa z nich to baza i top, natomiast kolejne to cudowne okołoświąteczne kolory Sophie, Twinkle White, Sensual Silence, Warming Hug i Seductive Red (mocny, czerwono – malinowy). http://bit.ly/Zestawy_Świąteczne_Pukka. To uniwersalne kolory ze stałej oferty Neonail. Po raz kolejny muszę przyznać, że uwielbiam te nazwy lakierów! Od razu włącza się moja wyobraźnia. W zestawie są też takie produkty jak pyłek, waciki, polerka. pilnik i przede wszystkim lampa.

Zachęcam Was o zapoznania się z innymi zestawami świątecznymi, na stronie http://bit.ly/Zestawy_Świąteczne_Pukka. Każda z Was znajdzie zestaw na miarę swoich potrzeb i umiejętności 🙂