mzq1

Kochani, jak wiecie za mną dość intensywny czas – tak jak wspominałam sezon prac klasowych trwa, a przy tym mam za sobą wywiadówkę. Za chwilę przygotowania do próbnego egzaminu gimnazjalnego (to już przedostatni taki egzamin). Pomyśleć, że sama taki pisałam i jestem jedynym 'gimbusem’ w domu. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – jestem 'Gimbą” tak jak moi uczniowie!

Jak już zaczęłam temat szkolny, to chciałam podziękować tym osobom, które przyczyniły się do mojej wygranej w plebiscycie na „Nauczyciela na Medal”. Dla mnie wyróżnieniem było samo to, że zostałam do niego zgłoszona przez ucznia trzeciej klasy gimnazjum. Było to dla mnie ogromnym zaskoczeniem i nie ukrywam, że mnie to wzruszyło!

Dzisiaj mam dla Was sukienkę z pięknym wzorem w odcieniach mojej ostatnio ulubionej zieleni. Marie Zelie jak zawsze mnie zachwyci. Sukienka jest wykonana z grubszej bawełny, dlatego idealnie sprawdzi się teraz na jesienne dni, ale będzie ją można nosić generalnie o każdej porze roku. Jeśli szukacie stylizacji na wyjątkową okazję, rodzinne spotkanie, uroczystość w gronie najbliższych to ta marka spełni Wasze oczekiwania!

mzq2

mzq3

mzq4

mzq6

 

mzq7

mzq8

mzq9

mzq10

mzq5

SUKIENKA – MARIE ZELIE tutaj

TOREBKA – TOUS

PŁASZCZ – ANSWEAR

BUTY – CZASNABUTY