foto-15-22

 

Jesień  w pełni! Ten futrzak to idealne rozwiązanie na chłodne, wietrzne, pochmurne dni. jest dostępny jeszcze w kolorze brązowym, ale postawiłam na burgund z tego powodu, że nie mam wiele ubrań w tym właśnie kolorze. A po co powielać rzeczy? Zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, jest ciepły i mega milutki! To dobra inwestycja, myślę, że będzie mi służył na pewno przez długi czas!

Wróciła pora roku, w której z radością wracam do mojego ulubionego kaszkietu – uwielbiam tego typu nakrycie głowy 🙂 Pamiętaj, by Twoja głowa była zawsze zakryta w bardzo chłodne dni, przecież bardzo musisz o nią dbać, a czapa chroni głowę przed wiatrem, wilgocią, a te bardzo wpływają na percepcję ciepła. A więc można wyglądać modnie, a przy tym dbać o zdrowie!

A co powiesz na moje białe botki?

Wiedziałam, że musze je mieć. Idealne znalazłam w RYŁKO. To zdecydowanie obuwie na ten sezon. To strzał w 10 jeśli chcesz być modna! Zdaję sobie sprawę, że trzeba z nimi uważać, bo chciałoby się zachować nieskazitelną biel jak najdłużej, dlatego też ubieram je na 'suche’ dni, unikam ich, kiedy pogoda jest typowo pod psem. Ważna jest też konserwacja takiego obuwia, szczególnie, gdy jest ze skóry! Ja jestem nimi wprost oczarowana i myślę, że wykorzystam je do wielu stylizacji! Biały kolor jest na tyle uniwersalny, że można go genialnie łączyć na wiele sposobów, a efekt końcowy może Ciebie zaskoczyć! Może odważę się na biały total look?

Ja już powoli zmierzam myślami o tysiące kilometrów stąd – juz na pewno wiesz, gdzie wyruszam w najbliższym czasie 🙂

foto-9-24

foto-4

foto-3

foto-2

foto-7-25

foto-11-25

foto-14

foto-16-25

foto-17

foto-20-13

foto-18

foto-21

PŁASZCZ, TOREBKA, KASZKIET – ZARA

płaszcz ZARA tutaj

SPODNIE – STRADIVARIUS

SWETER – HM

BUTY – RYŁKO tutaj

ZEGAREK – LACOSTE