mi12

To jedna z fajniejszych sesji! Ja w swoim żywiole, ponieważ jest mocny kolor i Bartek w eleganckim wydaniu! Zestaw miód! Tak jak w poprzedniej stylizacji pokazaliśmy jak nosić koszulę razem w wersji casual, tak dzisiaj wersja elegant. Mimo, że kolorystycznie odbiegamy od siebie, to jako całość wszystko nam tu gra.

Stworzenie stylizacji dla mnie samej nie jest na tym etapie trudne – właściwie chyba nigdy nie było. Często zakładam ubrania intucyjnie i wtedy czuję się najlepiej. Uwielbiam łaczyć w pary najmniej oczywiste kolory lub odbiegające od siebie wzory, wówczas się dzieje! Znacie mnie dobrze i wiecie, że ja to najcudwoniej czuję się w mocnych kolorach.

To moja kolejna już stylizacja ze spódniczką Beksy 'azałóżsię’ –  przegenialny projekt! Każdy kolor jaki mam robi wrażenie, a ta fuksja to strzał w 10. Dziś postawiłam na stylizację w jednym kolorze, ale w innych odcieniach – z tym, że pierwsze skrzypce gra tutaj wzorzysta koszula z długimi mankietami. I mój ukochany różowy surdut!

Bartek postawił na klasyczna błękitną koszulę, którą każdy mężczyzna powinien mieć w szafie, jasne spodnie i marynarkę. Jego stylizacja nie jest aż tak bardzo elegancka jak moja, a to dzięki skórzanym mokasynkom, które nadają jej odrobinę luzu.

My jak zwykle uśmiechy od ucha do ucha!

Wy też możecie je mieć, bo w Wólczance tutaj przy zakupach za 200 zł, dostajecie 100 zł rabatu – hasło: PUKKA, promka trwa do 12 kwietnia!

mi13

mi1

mi28

mi7

mi2

mi29

mi3

mi20

mi11

mi23

mi26

mi18

mi15

mi21

mi8

mi5

mi25

mi31

mi33

mi27

mi30