To te kolory jesieni kocham najbardziej. Czerwień i pomarańcz – aż żał, że za moment wszystkie liście spadną. Dzisiaj w obiektywie Kasi – już dawno razem nie działałyśmy! Kasia i Estera to dwie turbo pozytywne osoby. Zawsze się, gdy się spotykamy uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Nie raz było tak, że miałam gorszy dzień, to na spotkanie i sesję z dziewczynami na chwilę 'resetowałam się’ i nie myślałam o złych rzeczach, zwykle skupiamy się na pozytywnej energii.

Jesień do piękna pora roku, ale dzieje się tak, że ciemny ranek nie sprzyja budzeniu się, zaś popołudniu szybciej się ściemnia. Te zjawiska często mają wpływ na nasze gorsze samopoczucie lub o wiele częstsze wahania nastroju. Ja też tak miewam. Czasami mam wrażenie, że nie jest to kwestia aury panującej za oknem, a nadmiaru obowiązków. Powoli dojrzewam do poważnych decyzji, które od dłuższego czasu chodzą po mojej głowie. Tracę energię na rzeczy, z których tak naprawdę nie ma za dużej satysfakcji, i sądząc po tym, co dzieje się dookoła – lepiej nie będzie.

Mam swoje małe sposoby na poprawienie samopoczucia. Uważam, że każda znać powinna mieć w sobie taka umiejętność. Dbanie o swój stan zdrowia, czy umysłu wpływa na nasze pozytywne nastawienie, ba, na kreatywne działanie, na magiczne : CHCE MI SIĘ! To turbo ważne, dzięki temu jesteśmy w stanie odnosić sukcesy.

Pamiętaj!

  1. DBAJ O SIEBIE – wygospodaruj sobie chwilę w ciągu dnia, kiedy możesz nawet na 15 – 20 minut wyciszyć się, złapać oddech, w najbardziej ekstremalnym momencie zamknij się w łazience, wskakuj do wanny i trudno – niech sobie radzą bez Ciebie! (wersja dla mam ) Uwielbiam poleżeć w wannie pełnej piany, woda gorąca afkors! Czuję się jak nowonarodzona!
  2. SŁUCHAJ ULUBIONEJ MUZYKI – to na mnie działa tak pozytywnie, że dopóki nie spróbujecie, nie uwierzycie. Nawet jadąc rano z dziećmi do przedszkola i szkoły w aucie leci nasza ulubiona muza – wpędza nas w pozytywny nastrój i rozbudza 🙂
  3. SPĘDZAJ CZAS Z LUDŹMI, którzy maja na Ciebie dobry wpływ. Z tymi, przy których czujesz się swobodnie nawet w piżamie, czyz niedbałym kokiem na głowie 🙂 WRZUĆ NA LUZ w tym pędzącym i zaganianym życiu.
  4. RAZ NA JAKIŚ CZAS ZRÓB COŚ SZALONEGO. Od razu poczujesz się inaczej, a w głowie zapali się mnóstwo światełek z nowymi pomysłami. ZObaczysz jak wiele nowych uczuć i emocji kryje się w Tobie. Ja zdecydowanie chciałabym więcej podróżować, to sprawia mi ogromną radość!
  5. KOCHAJ SIEBE – akceptuj siebie, ale pracuj nad sobą i zwalczaj złe cechy. Constans nie jest dobry, sukces osiągniesz konsekwencją, pracowitością i samozaparciem. Jeśli zaakceptujesz siebie taka jaką jesteś, łatwiej będzie Ci podejmować decyzje, które mają wplyw na Twoja przyszłość, a przecież każda z nas życzy sobie jak najlepiej. Pisząc to, naprawdę wiele mi się w głowie układa.