Kolekcja Mystic Nature

Wiem, że jest tu spore grono fanek i zwolenniczek jesieni. Mam na myśli szczególnie tą kolorową, z wychylającym się zza chmurek słonkiem, bez wiatru i dżdżystej pogody. Ten tydzień ma właśnie cieszyć nasze oczy, duszę i samopoczucie piękną, złotą jesienią.

Kolory tej cudownej pory roku przyprawiają o zawrót głowy nie tylko za oknem, ale i w naszej garderobie, a dzisiaj Wam powiem, że też na paznokciach. Przeglądając Instagram z inspiracjami paznokci, mogłabym je zmieniać co trzy dni – serio! Tak wiele mam pomysłów!

Nigdy nie byłam zwolenniczką dobierania koloru paznokci do ubioru. Po pierwsze – nudy. Po drugie – to nawet niemożliwe w moim przypadku, ponieważ w mojej szafie znajdziesz wszystkie kolory tęczy. Uwielbiam kiedy paznokcie odróżniają się od reszty. Za każdym razem staram się mieć na dłoniach nowe kolory, inspirujące dla Was wzory, często faktycznie są determinowane porą roku, chociaż zdarza mi się wyłamać i zimą noszę pastele. Z drugiej strony nie mogę latem przekonać się do ciemnych barw – te dopiero są obecne jesienią i zimą, zaś wiosną i latem królują pastele i kolory tęczy. Manicure francuski jest dla mnie zawsze w modzie 🙂

Dzisiaj mam dla Was dwie propozycje jesiennego manicure przy użyciu lakierów marki Neonail z linii Mystic Nature http://bit.ly/Mystic_Nature_Pukkalifestyle inspirowanej naturą – spadające liście, powiew wiatru, szumiący nurt rzeki, czy uderzająca o kamienie woda. 

Przy pierwszym manicure użyłam kolorów Autumn Blessing, Falling Leaves oraz Blissfull Moment. Kwiatki zostały namalowane akwarelami.

Przy drugim manicure użyłam aż 5 kolorów :

Cosy Shelter, Moonlight Flower, Blissful Moment, Moving River i Calm Wind.

Zauważcie, że prawa ręka różni się od lewej – kolory są użyte w odwrotnej kolejności. Uwielbiam takie szalone dłonie, a małe serduszka dodają uroku.

Który manicure podoba Wam się bardziej?

Odcienie pomarańczy czy jesienna tęcza?  

Was zachęcam do udziału w konkursie, w którym są do wygrania trzy zestawy Mystic Nature od Neonail 🙂