Okej. Nie ma co, jednak chłodne poranki i chłodne wieczory dają znać, że powoli trzeba z dna szafy wyjąć płaszcze. Oczywiście jest to dobry pretekst, by poszukać nowego – takiego, który posłuży nam teraz na jesień, a później na wiosnę. Dzisiaj pierwszy dzień jesieni – a więc idealnie wpasowałam się z tematem!

Ja zrobiłam mały przegląd płaszczy w textilmarket i przygotowałam dla Was gotowe już stylizacje. Często bywa tak, że produkt na wieszaku zupełnie inaczej wygląda w gotowej już stylizacji. Jestem bardzo ciekawa, który płaszcz skradnie Wasze serce. Ja mam swojego faworyta 🙂

Mam dla Was dwa płaszcze w kratkę, jeden w pepitkę i jednolity w kolorze beżowym. Całe stylizacje pochodzą właśnie z TXM ( nie włączając butów oraz beretów). Mam nadzieję, że może uda Wam się zgapić cały look 🙂

Płaszcze są dostępne w cenach 129 – 139 zł.

W stylizacji powyżej baza jest ta sama – czarna spódnica, koszula, długi szal, buty, beret a nawet okulary. Zmieniłam tylko płaszcz – do Was należy wybór – w której stylizacji czułybyście się lepiej?

W tych dwóch stylizacjach podobnie postawiłam na tą samą bazę – jeansy typu rurki (uwielbiam dopasowane spodnie), milutki szary sweter i beret. Tutaj postawiłam na szarą torebkę, ma ona łańcuszek, więc można ją swobodnie nosić na ramieniu.