solr2

Witajcie, dzisiaj mam dla Was kolejną mocną stylówę na jesień. #swetrowelove już u mnie ruszyło! Uwielbiam połączenie zieleni z żółcią – to sprawdzone połączenie! Uwagę zwracają spodnie, które na pierwszy rzut oka wydają się eleganckie, a są bardzo elastyczne, co powoduje, że jednocześnie wygodne. Są z miękkiego, jak to Pola nazywa 'misiowego’ materiału i mają cudowne wzory w kwiaty. Na wieszaku wygladały dość niepozornie, a jak masz je na sobie, robią zupełnie inne wrażenie.

Fajnie tutaj pasują jasne szpilki z wiązaniem na kostce i prosta, klasyczna torebka Sabriny Pilewicz. Długo wahałam się nad doborem koloru, ale OLD PINK to w moim przekonaniu strzał w 10.

Pamiętacie o jutrzejszym Dniu Chłopaka? My z Polą mamy upominki dla naszych najmilszych, w szkole zaś mieliśmy fantastyczne niespodzianki przygotowane przez jedną z mam. Uśmiechy nie znikały z naszych twarzy! Miłego weekendu i #staytuned – przede mną sporo wyzwań, fajnych tematów na blog i kilka nowych, inspirujących akcji na instagramie. Jesień mnie w tym sezonie mocno zaskakuje i przede mną sporo pracy – zawodowo i blogowo 🙂 Trzymajcie kciuki!

solr1

solr3

solr4

solr6

solr7

solr8

solr9

solr10

solr12

solr11

solr5

SWETER – ROMWE tutaj

SPODNIE – SOLAR tutaj

BUTY – DEEZEE

TOREBKA – SABRINA PILEWICZ