di17

Witajcie 🙂

Nie wiem jak Wam, ale mi jesień już daje się we znaki, szczególnie ucierpiały moje dłonie. Poranki dość chłodne spowodowały, że bardzo wysuszyły mi się dłonie i już co rano muszę pamiętać o rękawiczkach! Chciałam Wam podziękować za cenne uwagi odnośnie kremów do rąk – sama stosowałam ich dość sporo, także mogłabym spokojnie ocenić, który jest najlepszy na przypadki extreme. Jestem teraz w fazie testowania, także na dniach dam Wam znać, co sprawdziło się u mnie. Pamiętajcie o stosowaniu olejku kokosowego – ten w każdej postaci pomoże w wielu sytuacjach.

Dzisiejsza stylizacja to moje wyzwanie, a i kolejny luźny look na co dzień i do pracy. Przy stonowanych barwach czerwona pomadka i zakręcone włosy powodują, że na pewno nie będzie mowy o nudzie. Przyznam się Wam, że kiedyś nie cierpiałam czapek. Robiłam wszystko, by ich nie nosić. Jeszcze za czasów mojego trenowania piłki ręcznej, byłyśmy ostro ganiane przez trenerkę, by właśnie zimą nosić czapy – najwięcej ciepła ucieka właśnie z głowy. Nosiłam opaski na uszy i pożyczoną od taty czapę z pomponem – lubiłam bieganie w mrozie, ale musiałam polubić i czapkę. Dopiero po stu latach zrozumiałam, jak ważna jest czapa, a jest ich teraz na dodatek tyle pięknych do wyboru, że mogłabym codziennie nosić inną. Dosłownie. Z pomponami, bez pomponów, zakrywające uszy, w paski, kropki,  w renifery, szare, białe, pastelowe – uwielbiam wszystkie! Także, Wy też zaopatrzcie się w fajne czapy!

di23

A więc czapka to oznaka rozsądku 🙂 Zdawałoby się ! Do tego może dodać uroku całej stylizacji. Ja dzisiaj pierwszy raz mam na sobie TOTAL LOOK – jedynie buty odstają od reszty, choć idealnie dopełniają całość. Wszystkie części garderoby pochodzą z jednego sklepu – Diverse.  Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii. Jak Wam podoba się takie zestawienie i czy sprostałam wyzwaniu? Nie sądziłam, że mogę się tak świetnie czuć w takim Total Look’u. Na dole postu podlinkowałam Wam wszystkie produkty. Mam jeszcze jeden pomysł na tego typu post – mam nadzieję, że miło Was zaskoczę, tak jak i teraz 🙂

Życzę Wam pięknego i pracowitego tygodnia, u mnie jak zawsze #niemanudy i #schoollife 🙂

di1

di2

di3

di4

di5

di6

di9

di10

di7

di8

di12

di11

di13

di14

di16

di15

di18

di22

di21

di20

di24

di19

di27

di25

di26

di28

DIVERSE LOOK 

KURTKA / JACKET – TUTAJ

SWEATER – podobny tutaj

JEANS – tutaj

TORBA / BAG – tutaj

CZAPA / HAT – tutaj

SZAL / SCARF – tutaj

RĘKAWICZKI / GLOVES – tutaj

BUTY / BOOTS – DEEZEE  tutaj