Sukienka – Rent Boutique

Cześć dziewczyny!

Na pewno nie raz stoicie przed dylematem, co założyć na siebie w ważnym dla Was dniu. Komunia, urodziny, chrzciny, studniówka, wesele, poprawiny – mamy mnóstwo okazji do świętowania, ale są to też okazje, podczas których z pewnością każda z nas chce wyglądać wyjątkowo.

Nie zawsze też chcemy wydać fortunę na sukienkę, którą zazwyczaj wobec tak ważnej uroczystości zakładamy raz w życiu – czasem dwa. Potem staramy się odczekać 2-3 lata, aby nikt nas w niej nie pamiętał i ponownie w nią wskakujemy. Przyznam, że mam pojedyncze sukienki, które miałam tylko raz na sobie

Mam dla Was świetne rozwiązanie! Jeśli chcesz olśniewać i wyglądać pięknie możesz sukienkę WYPOŻYCZYĆ. Genialne? jasne!

RENT BOUTIQUE ma dla Was sukienki znanych projektantów – mam tu na myśli takie gwiazdy jak Diane Von Furstenberg, Marc by Marc Jacobs, czy Self – Portrait, niektóre z nich kosztują na co dzień 1600 czy 1800 zł, a nawet 3000zł! . Wy możecie je wypożyczyć jednorazowo na wybraną przez Was uroczystość. Może to być 4 lub 8 dni. Sukienkę dostarcza Wam kurier, WY ją zakładacie na siebie, świetnie się bawicie, pięknie wyglądacie, po czym kurier odbiera sukienkę od Was. Nawet jej nie czyścicie, nie pierzecie – tym zajmuje się już Rent Boutique.

Moja sukienka to projekt ALEXIS

Daniella Dress (Wartość 3009 zł, wypożyczenie to 342zł)

W butiku możecie również zamówić przymiarkę (24h) jeśli nie jesteście do końca pewne rozmiaru. Ja wybrałam klasycznie rozmiar 36 i sukienki (mam jeszcze jedną dla Was – ale to w późniejszym poście) pięknie leżą. Dobrze się układają, nie krępują ruchów, można przez chwilę poczuć się jak Gwiazda – hihi!

Na stronie doczytałam nawet o ofercie specjalnej –  WYBIERAJĄC WYPOŻYCZENIE NA 4 DNI, MOŻESZ WYBRAĆ DWA MODELE – SUKIENKĘ ORAZ DODATKOWY ROZMIAR DLA KAŻDEJ Z NICH (2+2). ZAPŁACISZ TYLKO ZA JEDNĄ, NAJDROŻSZĄ SUKIENKĘ. Taką informację znalazłam przy sukience, którą dzisiaj pokazuje Wam we wpisie 🙂

Tu ją znajdziecie – https://www.rentboutique.com/pl/daniella-dress.html

Ja mam dla Was dodatkową dobrą wiadomość! Mam dla Was 50% zniżki na wypożyczenie sukienki

kod: 50 pukka

Zaglądajcie na stronę butiku, może już wiecie, kiedy byłaby Wam potrzebna sukienka i zarezerwujecie ją w kalendarzu na stronie, sprawdźcie dostępność rozmiarów. Myślę, że z odpowiednim wyprzedzeniem nie będzie problemu na zarezerwowanie tej wymarzonej.

RENT BOUTIQUE https://www.rentboutique.com/pl

Moje kolory!