emo7

Dziś mnie wzięło na poważne wspomnienia!

Jako, że sezon studniówkowy i karnawałowy  trwa, to odkopałam swoje zdjęcie z 2006 roku – wówczas ja miałam swoją pierwszą tak ważną życiową imprezę! Jesteście ciekawi jak wtedy wyglądałam? Jak dobrze liczę, było to 12 lat temu!

Już drugi lub trzeci rok z rzędu dostaję zdjęcia ze studniówek od moich Absolwentów z gimnazjum. Cudownie jest patrzeć jak dojrzeli i wypięknieli – takie wiadomości powodują, że serce mi się dosłownie rozpływa, a oczy radują! Niektórzy stawiają na klasykę w zachowując klasyczne fasony w czarnych i granatowych odcieniach, ale nie brakuje szaleństw jak przyjrzymy się studniówkowym galeriom.

Co innego Bale Karnawałowe, gdzie z kolorystką to niesamowita trzęsienie ziemi. Ja chciałam Wam przedstawić dwie sukienki polskiej marki EMOI, która ma swój butik w sąsiedniej miejscowości – Grudziądzu.  Dużym plusem marki jest to, że każda z Was niezależnie od wieku znajdzie tam sukienkę dosłownie na każdą okazję. 

 

Ja nie mogąc zdecydować się na jedna sukienkę, wybrałam dwie zupełnie inne. Szmaragdowa, bardzo elegancka, idealna na wyjątkową okazję – a takich nam nie brak. Bardzo zwraca na siebie zadziorny rozporek, który wysmukla sylwetkę. Znajdziesz ją TUTAJ.

emo16gg

emo8

emo5

emo3

emo4

emo2

emo6

emo9

emo11

emo12

emo15

emo13

Druga sukienka jest również elegancka, ale zupełnie inna. Piękna chabrowa, welurowa kreacja zdecydowanie spowoduje, że poczujesz się wyjątkowo. Pięknie układa się w tańcu i ma dość bezpieczną długość, na pewno będziesz czuła się komfortowo! Ja jestem nią zachwycona!

Dostępna TUTAJ

emoo4

emoo3

emoo2

emoo8

emoo7

emoo10

emoo1

 

Na sam koniec mam dla Was mój LOOK ze studniówki 2006.

Dużo się zmieniłam? (12 lat różnicy)

A Wy pamiętacie swoje kreacje ?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

emo14

emoo13pop

 

SUKIENKI ZNAJDZIESZ TUTAJ.