Dzisiaj przyszedł czas na wyjątkowy post – pierwszy z serii ślubnych. Jak wiecie w tym roku szykujemy się do zorganizowania swojego przyjęcia weselnego w gronie najbliższej rodziny. Nie ukrywam, że pierwsze plany były bardziej fantazyjne, ale ostatecznie pozostajemy w kraju. Takie przyjęcie to ogromne przedsięwzięcie i trzeba pamiętać o milionie spraw. Bez listy zadań i terminów to ani rusz! My jesteśmy na półmetku planowania. 

Całe przyjęcie weselne będzie utrzymane w klimacie boho, w rustykalnym stylu. Kwiaty we włosach, piórka i koronki. Nie przewidujemy poprawin, przyjęcie organizowane zupełnie po naszemu. 

 Nie ukrywam, że jestem już w trakcie poszukiwania fryzury ślubnej oraz inspiracji makijażowych. Dzisiaj, w związku z nową – ślubną kolekcją NeoNail Wedding Collection (kliknij, by sprawdzić zestaw) przygotowałam dla Was mój pomysł na delikatny ślubny manicure. Po roku noszenia paznokci w kształcie migdałka, zdecydowałam się na małą zmianę – od razu zobaczycie, co mam na myśli. Swoją drogą, jestem ciekawa, jaki jest Wasz ulubiony kształt paznokcia?

Chociaż ślubna paleta kolorystyczna składa się aż z 5 kolorów:

Shining ring

Perfect Proposal

Mrs Red

Bride’s…

Wedding Chic

Do mojego manicure nie wykorzystałam koloru czerwonego, ponieważ jako panna młoda wolę te delikatne odcienie, ale set nie jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla panien młodych, ale również dla gości weselnych, więc inspiracji jest całe mnóstwo. W moim manicure postawiłam też na delikatny wzorek – piórko na serdecznym palcu. Stylizacja jest elegancka i spokojna, a mimo to zwraca na siebie uwagę. Myślę, że na takiej dłoni obrączka będzie prezentować się bajecznie!

Lakiery dostępne są zarówno w zestawie z lampą jak i oddzielnie. Może warto taki zestaw wypróbować wspólnie na wieczorze panieńskim i wzajemnie przygotować piękne dłonie? To może być bardzo fajny i ciekawy punkt programu podczas tego wyjątkowego wieczoru, który charakteryzuje się mnóstwem niespodzianek w gronie super kobiet!