pit22

Ahoj!

Bez wątpienia Pitt skradł Wasze serca. Nasze jako pierwszych, w szczególności Poli i Filipa 🙂 Niesamowite jak wzajemnie za sobą tęsknią. Któregoś ranka o 7:30 Pola z troską pytała czy może dać Pittowi śniadanie, a gdy wychodzą do przedszkola to on czeka na nich na dywaniku u nich w pokoju.

Bardzo często zadajecie nam pytania o Pitta (przydomek) Pittersona. Na pierwszy rzut oka wydaje się być groźny –  w końcu to pittbul – rasa, która większości ludzi kojarzy się mało sympatycznie. Przyznam, że na początku też miałam obawy co to tego osobnika, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Wbrew pozorom pittbule to bardzo wrażliwe psy, które często potrafią zamykać się w sobie! Pitt to dokładnie APBT czyli Americam Pitt Bull Terrier Red Nose – czyli Pittuś. Bartuś o niego bardzo dba i traktuje jak członka rodziny, więc w sumie jest nas pięcioro 🙂

Amerykańskie pitbulteriery to w gruncie rzeczy bardzo wesołe, pocieszne, radosne psy. Pitt jest bardzo czuły wobec nas – swoich członków rodziny. Czuje się w gotowości, by nas chronić i o nas dbać – to w sumie jak Bartek 🙂 Te psy ardzo silnie przywiązują się do ludzi i lubią to okazywać. Pitt większość czasu spędza z nami – leżąc wtulony z nami na kanapie, bawiąc się z dziećmi, chodząc z nami na spacery.

pit23

Nasz Pitt w listopadzie skończył dwa lata. Pitula jest uczulony na drób, więc jego dieta opiera się na ryżu, łososiu, owocach i warzywach. Dziś zjadł mojego kapcia – ma szczęście, że nie byłam do niego przywiązana! Uwielbiamy Pitta – to wspaniały członek rodziny!

pit1

pit2

pit3

pit4

pit5

pit6

pit8

pit7

pit14

pit15

pit16pit18

pit19

pit20

pit21

pit26

pit24

pit25pit27pit28

Maja

PŁASZCZ – AGGI KLIK

KASZKIET – HM

BUTY – BRONX

TOREBKA – SABRINA PILEWICZ