yy19

 

Planując rodzinę, już gdzieś tam podświadomie myślałam, że jak będę miała córkę, to na pewno postaram się, byśmy czasami wyglądały identycznie. Teraz jak jest to możliwe, nie sądziłam, że może to sprawiać AŻ taką frajdę, nie wspomnę o zachwycie Poli – w końcu wygląda jak mama, jedynie brak jej obcasów – ale na to przyjdzie kiedyś czas.

W mojej ocenie to dobry pomysł na uroczystość rodzinną, typu wesele, komunia, czy rocznice lub jubileusze. Tak samo wyglądające mama i córka budzą ogromny entuzjazm wśród zupełnie obcych ludzi, jesteśmy powodem ich uśmiechu na twarzy, szczególnie kobiet, które z radością i troskliwością zagadują nas, nie mogąc się nadziwić jak identycznie wyglądamy. To takie urocze i niezwykle miłe.

Swoją drogą gipiura plus cudowny odcień niebieskiego, nazwałbym go lazurowym pięknie się komponują. Białe mankiety dodają uroku całej stylizacji. Polcia z wiankiem na głowie, a ja  z cudownym bukietem kwiatów świetnie czujemy się w swoich bliźniaczych sukienkach.

A Wam jak się podobają? Zdjęcia robione z ogromną dozą uśmiechu, z Polą nie da się na poważnie 🙂 Dobrego tygodnia! A już za moment wita nas czerwiec, miesiąc, w którym kończę już 30 lat!

yy5

yy6

yy4

yy2

yy1

yy3

yy7

Pola: „Zrobię pozę 'na luzaka – joł joł ’ – Także to jest poza 'na luzaka’ 🙂

yy8

yy9

yy10

yy11

yy12

yy14

yy15

yy17

yy16

yy20

yy21

yy26

yy27

yy24

yy25

yy23

yy29

yy30

yy32

yy31

yy33

yy35

yy18

SUKIENKI – LUCKY DOTS tutaj

WIANEK – KWIATY SĄ PIĘKNE

MOJA TOREBKA – TOUS
POLI TOREBKA – GOSHICO