Ahoj przy czwartku! Przygotowałam dzisiaj w jednym wpisie dwie baaardzo wiosenne stylizacje – jedna dość stonowana, ale w pięknych pastelowych kolorach. Druga dla odważniejszych kobiet, które uwielbiają wyróżniać się z tłumu. Garnitur w zwięrzęco – kwiatowy print, świetnie sprawdzi się zarówno na spotkaniu biznesowym, jak i w codziennym outficie!

Niemniej jednak główną rolę grają tutaj torebki Dampai Warsaw, które możecie nosić dosłownie na różne sposoby. Marka wyróżnia się tym, że za każdym razem jedna torebka może mieć zupełnie inny look. Tutaj znajdziecie paski, które możecie dokupować i modyfikować swoją torebkę. W moich stylizacjach mam dwa zupełnie inne modele z różnych tworzyw – silikonowa i skórzana.
Szara torebka to skóra regenerowana – powstała z recyclingu resztek skóry. Nie jest to materiał sztuczny i oddaje w pełni charakter skóry naturalnej i jej właściwości. Pokazałam Wam też jak torebki wyglądają z innymi paskami. Na stronie Dampai Warsaw zobaczycie całą bogata paletę kolorystyczną torebek, a także wszystkie możliwe kombinacje z paskami 🙂

Dla Was mam dodatkowo rabat 20% (plus wysyłka gratis) na hasło: DWPukka20 – nie dotyczy produktów już przecenionych.

GARNITUR – LUXEFASHION
BUTY ARKA – skóra naturalna