aki6

 

Ahoj!

W dzisiejszym poście postanowiłam, że pokażę Wam dwie stylizacje bazując na tych samych spodniach i T-shircie. Już raz podjęłam się takiego wyzwania tuuuutaj. Wydaje mi się, że jest to dowodem na to jak łatwo można zmienić swój look bazując na tych samych częściach garderoby. Bywa, że mamy swoje ulubione, sprawdzone zestawy, a nie chcemy non stop nosić tego samego. Zatem można zmienić kilka drobiazgów i voila!

Pierwsza stylizacja to gra zieleni. Zauważcie, że mam na sobie różne jej odcienie  – na początku, przyznam, że się wahałam zestawiać je z turkusowymi szpilkami, ale efekt końcowy mnie pozytywnie zaskoczył. Dostałam już miliard pytań odnośnie tej Zarowej shopperki – obawiam się, że jest już niedostępna. (upolowana 4 lata temu).

aki18

aki17

aki16

aki15

aki14

aki13

aki12

aki11

aki8

aki5

aki4

aki3

aki7

aki2

aki1

aki10

aki9

KAMIZELKA / VEST – MOHITO

JEANS – BERSHKA

TORBA / BAG – ZARA

TSHIRT – STRADIVARIUS

KAPELUSZ / HAT – STRADIVARIUS

SZPILKI / HEELS – CZASNABUTY.PL

ZEGAREK – TOUS

aki22

W drugiej stylizacji zamieniłam kamizelkę na żakiet (ostatnio mój ulubiony, wyprzedażowy nabytek), bordowe mokasynki zajęły miejsce szpilek. To już moje trzecie mokasyny – stwierdzam, że to hiper wygodne buty, a przy tym dodają stylizacji uroku.  Uznałam, że lepiej sprawdzi się tutaj mniejsza torebka. Zmiana prosta, a myślę, że osiagnęłam zamierzony efekt – dwie różne stylizacje 🙂

aki21

aki20

aki19

aki25

aki24

aki23

aki26

aki27

 

 

 

aki30

 

 

 

 

 

 

 

 

aki31

aki32

aki29

 

 

 

aki28

 

aki34

aki35

 

aki36

MARYNARKA / JACKET – ZARA

TOREBKA / BAG – MOHITO

BUTY / SHOES – CZASNABUTY.PL tuuuutaj