Kochane, po sylwestrowych szaleństwach nadszedł karnawał – wiem, że nadal wiele z Was poszukuje inspiracji. Mam dla Was propozycję, o której wspominałam jakiś czas temu, jednak ja uważam, że warto mieć ICH zawsze w głowie! Co mam na myśli? Nic innego jak wypożyczalnię SUKIENEK RENT BOUTIQUE.

Wielokrotnie zdarza się, że szukasz czegoś WOW, chcesz zachwycić innych gości, czuć się wyjątkowo – nic dziwnego, każda z nas tego potrzebuje! A wypożyczalnia to idealne rozwiązanie. Często sukienki, które najbardziej nam się podobają są cholernie drogie i są marzeniem ściętej głowy – a tutaj możesz posiadać, którą chcesz – koronkową, plisowaną, satynową, z ogromnym dekoltem, z gołymi plecami – co dusza zapragnie i to kreacje od znanych projektantów.

Sukienkę możesz wypożyczyć na dowolnie wybrany przez Ciebie termin – kalendarz jest dostępny na stronie RENT BOUTIQUE. Możesz wyszukiwać sukienki rozmiarami, kolorami, wg projektantów. Najfajniejsze jest to, że sukienkę kurier przynosi Ci do domu i sam ją odbiera, nie czyścisz jej, ani nie pierzesz!

Za co uwielbiam wypożyczalnię sukienek?

  • Dbasz o środowisko (zero waste)
  • Oszczędzasz czas – nie musisz tracić go na wielogodzinne poszukiwania w centrach handlowych, które bardzo często kończyły się tym, że ostatecznie nie wybrałaś nic, a czasu nikt Ci nie zwróci. Możesz go przeznaczyć na kawę z przyjaciółką lub na przytulanie z dziećmi 🙂
  • Wielokrotnie zdarza się, że kupujesz sukienkę na jeden raz – wydając niemałą gotówkę. My kobiety nie lubimy pojawiać się na imprezach w tych samych kreacjach, gdyż mamy poczucie, że na pewno ktoś zapamiętał nas na poprzedniej i teraz potrzebujemy czegos nowego – prawda? Tu problem rozwiązuje się sam! Za każdym razem możesz mieć na sobie inną sukienkę – piękną, nietuzinkową, w przepieknych kolorach.

Przygotowałam dla Was trzy propozycje – sukienki zupełnie różne, a każda z nich jest wyjątkowa! Możecie zarezerwować je na studniówkę, ślub, wesele, bal karnawałowy, a może niebawem na komunię w maju? Ja już mam na oku jedną na taką okazję – w tym roku czeka nas komunia Bartka brata i na pewno dwa wesela, a może i nasze jako trzecie 🙂

Mam dla Was cudowną wiadomość, ponieważ możecie zarezerwować sukienkę z 50% rabatem ! Hasło: Pukka50 i do dzieła! Koniecznie pochwalcie się, jakie sukienki udało Wam się upolować i na jakie okazje! A niebawem na moim profilu na instagramie będzie można wygrać voucher na wypożyczenie sukienki – fantastycznie, prawda ?

BUTY – czasnabuty.pl