Mam dla Was wyczekiwane dwie stylizacje sukienek, które pojawiły się na moim Stories! Ostatnio dostałam lawinę pytań o dostępność tych kwiecistych piękności i w dzisiejszym poście mam dla Was wiadomość – kiedy, gdzie i za ile! Nie raz Wam powtarzałam, że uwielbiam wyhaczać dla Was perełki w dobrych cenach – tak więc wcale się nie zdziwię jak upolujecie je obie za jednym shoppingiem – mam nadzieję, że pochwalicie się swoim pomysłem na stylizację! 🙂

Jeśli miałabym wybrać jedną z tych dwóch, to zdecydowanie lepiej czuję się w tej ciemniejszej. Motyw kwiatów niezmiennie króluje i na pewno ten wzór może stać się Waszym ulubionym na dłużej. Sukienka jest lekka, zwiewna i ma gumkę w pasie. Myślę, że może zdać egzamin dla mam karmiących zważając na spory dekolt, który można bez problemu rozchylić. Ja mam na sobie rozmiar 36, ale spokojnie będzie dobra dla dziewczyn o bardziej obfitym biuście.

Obie sukienki zestawiłam z sandałami, ale ze spokojem można postawić na jasne trampki, a najlepiej letnie sandałki lub gołe stopy na plaży nad morzem!

Chciałam Wam jeszcze pokazać, że zupełnie inaczej wygląda sukienka w stylizacji niż na stronie www – co mam konkretnie na myśli – o wiele korzystniej, prawda?

Zostawiam Wam link do jasnej sukienki (już dostępna), jednak pamiętajcie, że obie będą dostępne od środy – wraz z najnowszą gazetką 🙂

SUKIENKA – 69,99 !!! – klik

Biżuteria – APART