nk14

Haj!

U mnie zaraz minie tydzień jak jestem na dobre w pracy, a jutro przede mną dość ważny dzień, ponieważ spotkam się z rodzicami mojej nowej klasy. Po tych kilku dniach w szkole mam pozytywne odczucia i jestem przekonana, że to będzie bardzo dobry i pracowity rok – nie ma absolutnie miejsca na obijanie, Uczniowie póki co są dla mnie mili i życzliwi, oby tam pozostało na długi, dłuuuugi czas – zobaczymy po pierwszych kartkówkach i testach 🙂

Ja już myślami sięgam jutra, by o niczym nie zapomnieć i nie pomylić klas – historia na moim instagramie – haha! ( a tam konkurs! – zaglądajcie tutaj) Zapewne i Ty zmierzasz się ze stresującymi sytuacjami, a jak sobie wtedy radzić? Ja mam kilka swoich sprawdzonych sposobów:

* myślę o sytuacjach, które powodują uśmiech na mojej twarzy,

* słucham muzyki, która mnie uspokaja lub powoduje, że chce mi się śpiewać,

* organizuję, to co mnie czeka – wtedy mam pewność, że wszystko powinno pójść gładko,

* biegam! Wysiłek wyzwala we mnie endorfiny, zwykle nie czuję zmęczenia po bieganiu – wręcz odwrotnie – jest moc do działania,

* idę szybciej spać – wypoczęty umysł pozwala zająć się konkretami, a nie stresami 🙂

Jestem ciekawa, czy i Wy macie swoje sprawdzone sposoby na nerwowe sytuacje? Bywa tak, że rozsądek mówi 'spokój’, a ciało reaguje zupełnie inaczej, ale myślę, że przy odrobinie chęci można obniżyć poziom stresu.

I najważniejsza rzecz! Szkoda czasu na stres! Głowę lepiej zająć pożyteczniejszymi sprawami 🙂 Co ma być, to będzie, jeśli wiesz, że dałaś z siebie wszystko i jesteś świetnie przygotowana to nie ma szans na niepowodzenia. Pozytywne nastawienie, uśmiech na twarzy to klucze do sukcesu!

nk2

nk3

nk19

nk15

nk4

nk5

nk6

nk16

nk13

nk12

nk7

nk8

nk10

nk11

nk18

nk20

MAJA

BLUZKA / BLOUSE – NA-KD

JEANS – DIVERSE

BUTY / SHOES – DEEZEE

ZEGAREK / WATCH – LOLLISHOP.PL tutaj

TOREBKA / BAG – MOHITO

FILIP

BLUZA / HOODIE – MOSQUITO tutaj

SPODNIE / TROUSERS – ZARA

BUTY / BOOTS – RYŁKO tutaj