Witajcie!

Przygotowałam dla Was stylizację, na którą może pozwolić sobie każda z Was. Płaskie buty, ukochane jeansy oraz puchowa kurtka. Mam nadzieje, że już jesteście zaopatrzone w ciepłe czapy, a te z pomponem skradły nie tylko moje serce! Pamiętajcie, że czapka to bardzo ważna część garderoby o tej porze roku – to właśnie przez głowę ucieka bardzo dużo ciepła.

Przeglądając magazyny oraz strony internetowe nie mogę się nadziwić, ile pokus czyha w postaci cudownych szali, czapek i rękawiczek – typowych akcesoriów jesienno – zimowych. Pamiętam okres, kiedy wprost nie znosiłam czapek i wolałam zasłonić głowę kapturem. Teraz mogłabym mieć ich wiele i zmieniać je każdego dnia – różne fasony, kolory, materiały, nawet pompony w szalonych barwach.

lidl4

Taki streetowy look sprawdzi się idealnie na codzienny shopping, spacer z dziećmi, czy szybkie załatwianie spraw 'w mieście’. Wygodnie, ciepło i w stonowanych barwach.

Od kiedy podzieliłam się z Wami przepisem na syrop z czosnku, miodu i cytryny – po codziennym spożywaniu tego 'magicznego napoju’ wszyscy jesteśmy zdrowi, a Pola już trzeci tydzień chodzi do przedszkola! To działa 🙂

lidl6

lidl11

lidl5

lidl8

lidl10

lidl3

lidl2

lidl9

Przypominam o zniżce 15% na zegarki Daniel Wellington (tutaj)

Hasło: pukka-lifestyle , kod rabatowy ważny do 15.01 na cały asortyment!

KURTKA/JACKET – DIVERSE tutaj

KOSZULA/SHIRT – DIVERSE tutaj

JEANS – ZARA tutaj

CZAPA/HAT – DIVERSE tutaj

BUTY/BOOTS – DeeZee