Kochani, dzisiaj mam dla Was piękne ujęcia z wykorzystaniem kulek dymnych oraz świec dymnych (kupisz je na allegro). Jeśli macie ochotę urozmaicić swoje zdjęcia, to jest to fantastyczna opcja. Nie mniej jednak, trzeba mieć już przygotowaną koncepcję zdjęć, ponieważ dym szybko 'znika’, szczególnie mam na myśli te malutkie kuleczki.

Szukając inspiracji natknęłam się na zdjęcia, gdzie właśnie kulki były w naczynku, ze względów bezpieczeństwa zdecydowałam się na tą opcję. Niesamowite wrażenie i świetna zabawa. Przyznam, że Pola była zachwycona. Myślę, że takie efekty będą fantastycznym dodatkiem do sesji typowo stylizacyjnych, sesji ślubnych, narzeczeńskich, wieczorów kawalerskich, czy panieńskich.

Nasza sesja stylizowana jest na amazonki! Bartek zadbał nawet o odpowiednie rekwizyty. Stylizacje to projekty Zagorka Equine To nas zmotywowało do wznowienia nauk jazdy konnej jak tylko skończy się kwarantanna. Pola już nie może się doczekać, więc ta sesja sprawiła jej ogromną radość, chociaż momentami było gorąco, ze względu na czas, który nie był naszym sprzymierzeńcem.

Nie muszę wspominać, że najpiękniejsze ujęcia są podczas złotej godziny, a te mamy dwie – o wschodzie i zachodzie słońca. Ta kombinacja robi niesamowite wrażenie! Gra kolorów robi swoje!

Podczas tej sesji też czas miał istotne wrażenie! Z jednej strony zachodzące słońce, które nas poganiało, a z drugiej szybko znikający dym! Było warto – mamy z Polą fantastyczną pamiątkę.