jjo10

Mnóstwo z nas farbuje włosy, a tak naprawdę jak się zastanowię, to chyba nie znam kobiety, która by ich nie farbowała kiedykolwiek. Suszymy je, falujemy, prostujemy. Często bywa tak, że szukamy szamponów, masek, odzywek, które skutecznie odżywią nasze włosy. Ja jestem już po drugim zabiegu rekonstrukcji włosów i po raz kolejny jestem zachwycona!

Dobrze wiecie jak ostatnio szalałam z włosami – fioletowe, zielone z niebieskim! Te ostatnie okazały się mega trudne do usunięcia. Miałam je jeszcze w międzyczasie rozjaśniane, by pozbyć się zielonej poświaty. Ku mojemu zaskoczeniu 4 – etapowy zabieg rekonstrukcji spowodował, że moje włosy są odżywione, zdrowe, aaa co dla mnie ważne – zniknął zielony kolor!

Tradycyjnie już odwiedziłam salon Julitki STUDIO EFFECT w Gdyni, gdzie można wykonać zabieg z marką JOICO. Moja poprzednia wizyta tutaj.

Mam dla Was zdjęcie włosów przed zabiegiem:

jjo1

jjo2

Ten 4 etapowy zabieg trwa około godzinki i cena waha się w granicach 90-150 zł w zależności od długości włosów.

Taki zabieg może być wykonany samodzielnie w celu odbudowy Twoich osłabionych i zniszczonych włosów, by nadać im siły i pięknego wyglądu; jest również wykonywany podczas koloryzacji lub rozjaśniania , by przedłużyć trwałość koloru.

Dla kogo najlepszy jest ten zabieg?

Dla dziewczyn, których włosy są zniszczone, łamliwe, osłabione, szorstkie, suche i matowe.

jjo11

„Naturalna płynna keratyna składająca się z 19 aminokwasów, czyli białko będące podstawą budulca włosa” – Quadramine Complex.  Te aminokwasy mają cztery różne wielkości, więc możliwe jest dotarcie do wszystkich wartsw włosa. Efekt jest taki, że uszkodzenia w każdej warstwie włosów zostają zniwelowane, a włosy są silniejsze, lśniące i przede wszystkim zdrowe.

Bio – Advanced Peptide Complex – to technologia, która pozwala na odbudowę zerwanych łańcuchów peptydowych, które łączą aminokwasy w miejscach, w których ulegają one najszybszemu zerwaniu.

jjo3

jjo4

jjo5

jjo6

jjo7

jjo8

jjo12

 

4 etapy zabiegu:

1. OCZYSZCZANIE – usuwanie mikrozanieczyszczeń, włosy stają się świeże.

2. WYGŁADZANIE – włosy stają się niezwykle gładkie i miękkie, ich powierzchnia jest wyrównana.

3. REKONSTRUKCJA (w moim przypadku wykonana dwukrotnie) – intensywna odbudowa i naprawa struktury włosów.

4. NAWILŻANIE – włosy są dogłębnie nawilżone i lśniące.

jjo13

jjo14

jjo15

jjo16

Zdjęcia pokazują efekt końcowy – włosy są tylko wysuszone, nawet nie były czesane. W dotyku od razu czuć różnicę nawet na mokrych włosach. Gołym okiem widać jakie są gładkie i świeże.

Polecam ten zabieg każdej z Was, Zaleca się wykonanie co 4-5 tygodni, ale podejrzewam, że niektórym osobom wystarczy raz na 2 miesiące. Szkoda, że salon Lujity nie jest bliżej mnie – zdecydowanie byłabym częstszym gościem 🙂

Dziękuję Joico Polska oraz Julitce ( Studio Effect ) za fantastyczny czas i rewelacyjną kondycję włosów.

Produkty Joico dostępne patronackich salonach oraz TUTAJ.