Ajjjj!

W końcu wiosna w pełni, słońce za oknem, a ja już przygotowałam szafę z moimi ulubionymi, szalonymi kolorami. Ostatnio nawet pokazywałam Wam moje porządki wiosenne i taktykę przekładnia wiosenno – letnich ubrań na wierzch, by te jesienno – zimowe schować i rozluźnić napięcie w szafie.

Przypomniałam sobie, ile pięknych wzorów, krojów i kolorów kryje moja garderoba! Zaskoczeniom nie było końca. 

Przyznam, że ciężko jest mi wybrać ten jeden ulubiony kolor, ale nie ukrywam, że ostatnio skłaniam się bardzo mocno ku fioletom i pomarańczom! Ostatnio często piszecie do mnie prywatne wiadomości, że bardzo kojarzę Wam się z szalonymi kolorami, zatem by pozostać spójną, a przede wszystkim by pozostać sobą zgodnie z myślą przewodnią marki NeoNail, postawiłam na zestaw ZA KOLOROWA.

Marka NeoNail wprowadziła nowe zestawy lakierów hybrydowych, a zostały one stworzone przez same klientki, czyli być może przez Was moje kochane #NeoNailGirls

Zestawy ZAWSZE BĄDŹ SOBĄ – są limitowane! KLIK

– Silna

– Delikatna

– Kolorowa

– Wyrazista

– Twarda

W każdym zestawie znajduje się po 5 lakierów hybrydowych (3ml każdy), ja nie mogłam się zdecydować i wybrałam dwa – Delikatna i Kolorowa. Co ciekawsze, zestawy wybrał tak naprawdę Bartek, ponieważ zapytałam go, z którym zestawem kolorów najbardziej mu się kojarzę. Nasze typy się pokryły!

Zestawu Delikatna użyłam jeszcze malując dłonie w domu podczas kwarantanny, jednak zestaw Kolorowa użyłam już przy pierwszej wizycie o stylistki. Jaka to była ekscytacja! 

Chyba wiele z nas czekało na moment, kiedy będzie można pójść do swojej kosmetyczki na manicure i pedicure. 

Co tu mówić – fantastyczne uczucie, ponownie mieć tak zadbane i piękne dłonie. Przygoda z malowaniem w domu okazała się świetnym wyzwaniem, jednak uwielbiam jak ktoś na chwilę zaopiekuje się moimi dłońmi w salonie.

Zaszalałam ! Ale to jestem JA!

Myślę, że jakbym pokazała Wam same dłonie – od razu zgadłybyście, że należą do mnie!

Obie ręce mam różne! I to jest genialne 🙂

Prawa dłoń to zestaw Kolorowa – każdy paznokieć ma inny kolor, jednak bardzo tutaj podoba mi się kciuk! Neony to szaleństwo tego sezonu, nie tylko w modzie, ale i na dłoniach. 

Lewa ręka to wzorki robione akwarelą, ale każdy kwiat ma kolor jak jego sąsiad z prawej ręki! Dłonie są skorelowane, a w moim przypadku to strzał w 10 jako, że jestem fanką szalonych kolorów i kwiatów.  Moja stylistka Justyna stworzyła małe dzieła sztuki!

Jestem ciekawa, czy dałybyście się namówić na takie paznokcie? Wiosna i lato to idealny czas na kolorowe dłonie. Te kolory na paznokciach odzwierciedlają mnie! Niech kolor ma MOC!