lt2

Nadal nie mogę uwierzyć, że jeszcze wczoraj biegałam ulicami Mediolanu. To miasto w ogóle nie śpi. Jestem nim totalnie zauroczona, podróż jako prezent na okrągłe urodziny to fantastyczna myśl. Stwierdzam, że to były moje najpiękniejsze urodziny i nawet nie odczułam, że 30! W jednym z następnych postów, a planuję ich kilka, wypowiem się więcej na temat samego miasta. Dzisiaj chciałam skupić się na stylizacji.

Marzysz o nietuzinkowej i niebanalnej kreacji? Nam kobietom często zależy na tym, by w danym (ważnym dla nas dniu) prezentować się pięknie i wyjątkowo. Na wprost tym oczekiwaniom wyszła wypożyczalnia sukienek. Serio? Serio jak najbardziej. Możesz mieć na sobie sukienkę bardzo znanego projektantka lub sukienkę z ostatniej okładki Elle – tutaj.

Działa to nadzwyczaj prosto! Wybierasz sukienkę, która najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. W razie pytań, co do rozmiaru, ekipa z LTD (LoveTheDress) TUTAJ odpowie na każde Twoje pytanie.  W przypadku mojej sukienki rozmiarówka jest ciut zaniżona, więc zamiast mojego standardowego S, w tym przypadku zdecydowałam się na rozmiar M i okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Jeśli potrzebujesz sukienkę na sobotę, w czwartek trafia do Ciebie. W poniedziałek lub wtorek odsyłasz ją. W opakowaniu masz przygotowane niezbędne dokumenty, a nawet folię na zapakowanie paczki. Kurier odbiera paczkę spod Twoich drzwi. Jak dla mnie idealne rozwiązanie!

Zadaj sobie teraz szczerze pytanie, ile razy było tak, że wydałaś pieniądze na sukienkę – dosłownie na jedną okazję. Bywa tak, że wracamy do tej sukienki po roku, dwóch latach, a często w ogóle. Dlatego uważam, że na wyjątkowe okazje można pozwolić sobie na zjawiskowy look i poczuć się jak na wybiegu w Mediolanie! Nie zliczyłabym tych serdecznych uśmiechów na swój widok.

Jak Wam się podoba mój urodzinowy look z Mediolanu?

lt3
lt1

lt4

lt5

lt6

lt14

lt13

lt15

lt16

lt12

lt7

lt8

lt9

lt10

lt11

lt17

lt18

lt19

lt20

lt21

lt22

lt23

lt24

lt30

lt28

lt27

lt29

lt25

lt26

SUKIENKA – SELF-PORTRAIT OD LOVE THE DRESS tutaj