ccl9

 

Trochę ogarnia mnie delikatny niepokój jak pomyślę, że za moment połowa sierpnia, a to oznacza, że tylko 2 tygodnie dzielą mnie od powrotu do pracy. W gruncie rzeczy stawia przede mną reforma edukacji. Żeby poczuć w pełni, ze jestem przygotowana na nowy rok pracy będę musiała odpowiednio poświęcić czas pewnym sprawom. Myślę, że od września ruszę z nowym cyklem – mam tu na myśli cykl szkolny, który jak wiecie jest bardzo bliski memu sercu. Jestem przekonana, że spodoba Wam się ta opcja, gdyż wiem, ile razy dostaję od Was pytania dotyczące nauki języka angielskiego.

Od tego roku będę miała wiele wyzwań, dlatego będę się z Wami na bieżąco dzieliła swoimi odczuciami is postrzeżeniami, czasami też licząc na Wasze podpowiedzi. Będę uczyła Maluszki, czyli siedmiolatki – najmłodszy rocznik, jak i najstarszych w szkole – trzecioklasistów kończących gimnazjum, Szykuję kilka projektów na nowy rok szkolny i mam nadzieję, że wszystko uda się zrealizować.

Mam nadzieję, że dzisiejsza stylizacja spodoba Wam się. Intuicyjnie postawiłam na podobny kolor butów i torebki. W gruncie rzeczy trochę o niej zapomniałam, a fajnie tutaj pasuje. Sukienka niezwykle wygodna, świetnie się ją nosi, tylko trzeba uważać przy mocniejszym wietrze! 🙂

ccl15

ccl6

ccl5

ccl14

ccl13

ccl12

ccl11

ccl10

ccl9

ccl7

ccl8

ccl2

ccl3

ccl1\ccl4

 SUKIENKA – CLOOE dostępna tutaj

BUTY – DEEZEE

KURTKA – ZARA

ZEGAREK – KLARF

TOREBKA – TOUS