Fotografie-24

Dzisiaj iście pastelowa stylizacja, totalnie wiosenna!

Pomyśleć, że zdjęcia zostały wykonane na tle dawnego kina Tęcza, który powstał koło 1850 roku! Pięknie zdobi nasze miasto. Zdobi to idealne określenie, ponieważ kino zaprzestało swoją działalność w 1994 roku. Podejrzewam, że każde miasto ma swoje tego typu 'perełki’.

Moja stylizacja idealnie współgra z Kinem. Cała kwiatowy look jest zdecydowanie 'mój’. Uwielbiam takie szalone połączenia kolorystyczne i czuję się w nich najlepiej! Wiem już, że sporo z Was posiada koszulę i spodnie! Dostałam od Was naprawdę wiele wiadomości, szczególnie cieszą te, w których przesyłacie swoje zdjęcia!

Zwróć uwagę na spodnie – getry! To krój mojego dzieciństwa 🙂 Pamiętasz je? Ja nosiłam je w czasach przedszkolnym, mam wrażenie, że każda moja koleżanka takie posiadała – może nie takie kolorowe – ale na pewno z gumką na stopę! Ja jestem nimi oczarowana.

Koszula z pięknymi, kwiatowymi zdobieniami to bawełniana wygoda i będzie równie dobrze prezentowała się z Twoimi ulubionymi jeansami lub białymi spodniami w słoneczne dni. Jest zwężana w talli i luźno puszczona poniżej pasa. Uwielbiam jej dekolt w literę V, a to moja pierwsza koszula z takim dekoltem 🙂

Dziś Dzień Kobiet, więc przy tej niezwykle kobiecej stylizacji życzę Ci moja cudowna czytelniczko wszystkiego, co piękne i dobre. Dbaj o siebie tak, być zawsze czuła się piękna i szczęśliwa. Otaczaj się ludźmi, którzy mają na Ciebie pozytywny wpływ i motywują Cie do działania. Bądź sobą, to przede wszystkim!

Fotografie-4

Fotografie-6

Fotografie-7

Fotografie-9

Fotografie-11

Fotografie-12

 

Fotografie-14

Fotografie-19

Fotografie-15

Fotografie-16

Fotografie-19

Fotografie-21

Fotografie-18

Fotografie-28

Fotografie-29

Fotografie-30

Fotografie-33

Fotografie-31

SPODNIE – ORSAY tutaj

KOSZULA – ORSAY 

TOREBKA – ORSAY tutaj

BUTY – CZASNABUTY.PL

PŁASZCZ – MOHITO

BERET – ZARA