off10

Jako, że wokół panuje szał dotyczący szkolnej gorączki. Come Back to School – generalnie to dotyczy i mnie, ale ja bardziej w wersji Come Back to Work. Dzisiejsza stylizacja jest elegancka i nadaje się idealnie do pracy – mam tu na myśli szczególnie te typu 'office’. You know what I mean!

Nie mogłam się ostatecznie zdecydować na marynarkę, więc postawiłam na granatową klasykę, a także wygrzebałam z szafy mojego pięcioletniego pasiaka, o nie! Właśnie zdałam sobie sprawę, że Pola ma 5 lat, a ja mam ją dłużej. Ok – niech będzie 7! Łącząc spodnie z ZARY i marynarkę pasiaka z HM, stworzyłam poniekąd taki garniturowy look. W mojej ocenie prezentuje się to fajnie – jest elegancko, ale nie nudno!

Na pewno szczególną uwagę zwraca koszula. Uwielbiam ją, ale uwierzcie mi, że zawiązanie tej kokardy to nie lada wyczyn! Zajęło mi to około 10 minut! Efekt może nie jest idealny, ale mnie satysfakcjonujący. W tym sezonie panuje szał na białe koszule, więc wyszperajcie z szaf to, co macie. Ja poluję na kilka nowości – im więcej szału na koszuli – tym lepiej. Także na pewno jeszcze nie jedna biała koszula tutaj się znajdzie 🙂

Główną rolę pełnią tu dodatki TOUS. Uwielbiam tę markę za ich nietuzinkowość, piękno i przede wszystkim jakość. Torebka dość pojemna, pomieści najważniejsze szpargały: kalendarz/notes, portfel, klucze, długopisy, telefon, chusteczki plus kilka niezbędnych Wam akcesoriów. Zegarek towarzyszy mi już ponad rok, jeden z moich biżuteryjnych ulubieńców. Na stronie TOUSA – klik znajdziecie mnóstwo innych propozycji, a od jutra darmowa przesyłka na Wasze zamówienia!

off13

off14

off9

off11

off5

off6

off7

off8

off2

off3

off4

off1

GRANATOWA MARYNARKA – EZURI tutaj

MARYNARKA W PASKI – HM

KOSZULA – WÓLCZANKA

SPODNIE – HM

BUTY – CZASNABUTY.PL

TOREBKA/ZEGAREK/KOLCZYKI/BRANSOLETKA – TOUS