Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie ciepłe wiadomości jakie razem z Bartkiem otrzymaliśmy po jego wystąpieniu w DDTVN. To dla nas wspaniałe doświadczenie, a temat, który poruszył Bartek jest trudny, ale i bardzo ważny, A na takie tematy trzeba również rozmawiać.

Dzisiaj pisze w sumie w innej sprawie, ponieważ chciałabym zapoczątkować nowy, coponiedziałkowy cykl, w którym będziemy się wspólnie uczyć języka angielskiego. Pomysł narodził się właściwie spontanicznie po tym, kiedy wrzuciłam Wam na Story filmiki, na których wspólnie uczę się z Polą. Dla jednych z Was była to inspiracja do nauki z dziećmi, natomiast inni zobaczyli w tym potencjał, by samemu zacząć powtarzać.

Zdałam sobie sprawę, że to fantastyczny pomysł, ponieważ większość z nas tuż przed snem scrolluje telefon, akolokwialnie mówiąc 'internety’, to czemu by nie spożytkować tego i wzbogacić Wasze przeglądanie o taką wartość jaką jest nauka języka angielskiego. Na początek będą to spontaniczne akcje, ale docelowo chciałabym to pogrupować, ale dobrze by było gdybym dostała info od Was na temat Waszych potrzeb.

Myślę, że poniedziałek #PukkaMonday będzie naprawdę dobrym, energetyzującym wyzwaniem, by wspólnie zacząć tydzień z przytupem. Będzie założenie, cel – a wówczas lepiej się działa i realizuje. Super będzie w niedzielę zdać sobie sprawę, że przez tydzień zostało coś w głowie i z entuzjazmem będzie czekać na kolejne zagadnienia 🙂