mmm15

Witajcie,

Dzisiaj post z mamą i córką. Zastanawiam się jak daleko pada jabłko od jabłoni. I wiesz, co Ci powiem? Całkiem blisko. Czasami aż nie mogę uwierzyć jak Pola podobna jest do mnie i to widać gołym okiem. Cytuje moje słowa, naśladuje moje ruchy, zwraca się do mnie tak, jak ja do niej. Ostatnio mamy juz nawet swoje sekrety, choć nie ukrywam, że szepta coś sobie z tatusiem. Ostatnio jak Wojtek obwieścił mi pewną sprawę z Polą w roli głównej, usłyszałam tylko zza jego pleców: 'Tatuś, to miał by sekret!’

Bywa tak, że myślisz sobie czasami – kiedy się wyśpię, kiedy spokojnie poczytam gazetę, kiedy posprzątane zabawki pozostaną nieruszone na swoim miejscu? Tak naprawdę, miewam tak rzadko! Niby puszczam jakieś marudzenia pod nosem przy ogarnianiu po maluchach, ale w głębi serca to chciałabym, aby te chwile trwały. Te słodkie całuski, przytulania bez końca, wspólnie wymyślane piosenki i wierszyki. Wspólne wieczory przy czytaniu bajek i leniwe poranki przy wyciąganiu z łóżka.

Kiedy kończę pracę, nie myślę o niczym innym jak tylko o tym, by pobiec do domu i usłyszeć: 'Cześć mamuś’, zobaczyć lecącego w moim kierunku Filipa uśmiechniętego od ucha do ucha z wyciągniętymi do mnie rączkami.

Rodzina to jest moc!

Dzisiejsza stylizacja to pomysł na codzienny look – wygodny kombinezon i wiązane szpilki. Pozostałam w odcieniach niebieskich i całość dopełniłam turkusowym zegarkiem, na który mam dla Was zniżkę 🙂 Lato w pełni, jest i wianek!

mmm1

mmm3

mmm4

mmm2

mmm5

mmm12

mmm14

mmm16

mmm18

mmm9

mmm8

mmm22

mmm24

mmm23

mmm7

mmm6

KOMBINEZON / OVERALL – MOSQUITO tutaj

BUTY / SHOES – CZASNABUTY.PL

TOREBKA / BAG – COCOONO

ZEGAREK / WATCH – LOLLISHOP tutaj

Na hasło: pukkalifestyle – 20% zniżki na wszystkie zegarki w Lollishop 🙂