Dzisiaj mam dla Was kolejny post wnętrzarski, a mianowicie chciałabym pokazać Wam naszą sypialnię. To miejsce, w którym naprawdę odpoczywamy, relaksujemy się, odprężamy. Uwielbiamy tu być, szczególnie w weekendowe poranki, kiedy dzieci ładują się do łóżka.

Przymierzając się do wystroju całego mieszkania, a tutaj konkretnie sypialni przygotowywaliśmy się dłuższy czas. Wszystko jest przemyślane, nie ma rzeczy przypadkowych, podobnie też nie ma nic, co chcielibyśmy zmienić – a to bardzo cieszy. Kolorystyka jest zupełnie taka, jaką sobie wymarzyliśmy, te barwy nas uspokajają.

DRZWI DRE NESTOR (M2 Kwidzyn)

Wprowadzając się do mieszkania we wrześniu mieliśmy już 85% wyposażenia. Brakowało dosłownie drobnostek, głównie dodatków – obrazów, zasłon, żyrandoli, kwiatów, więc w momencie zamieszkania wydawało się, że to co najpotrzebniejsze jest. Jednak to właśnie dodatki (a te kupujemy zwykle już na samym końcu) bardzo ocieplają pomieszczenia. Powodują, że jest przytulnie.

Chociaż przez dłuższy czas w sypialni nie było zasłon i obrazów, to i tak nasza oaza spokoju wydawała się nam cudowna. Pod koniec listopada zawisły zasłony, dwa tygodnie temu zdecydowaliśmy się na obrazy z Desenio.pl. Miejsce idealne – nad łóżkiem. Złote, cienkie ramy, liściaste wzory – fantastycznie pasują do naszych zasłon kolorze butelkowej zieleni. Teraz dopiero zdaliśmy sobie sprawę, jak teraz jest pięknie. Pisząc ten post (tu aż się zaśmiałam), zagaduje mnie Bartek wychodzący z sypialni: „Wiesz Maja, te obrazy w sypialni to strzał w dziesiątkę”. I ma rację!

Wybór obrazów nie należy do najłatwiejszych, ponieważ DESENIO ma na swojej stronie przeogromny wybór dekoracji ściennych, jest ich tak wiele, że są w stanie zdobić dosłownie każde wnętrze. Na stronie znajdziecie bardzo klarowny podział na kategorie: zwierzęta, moda, przyroda, sztuka, obrazy dla dzieci.

Obrazy, które my mamy na naszej ścianie, od lewej :

GOLD MONSTERA NO3

GOLD MONSTERA NO2

GOLD MONSTERA NO1

Ja i Bartek jesteśmy oczarowani efektem końcowym. Wybór nie należał do łatwych, ale udało się! Na pewno pojawi się pytanie o rozmiar naszych obrazów – 50×70 cm.

FARBA Strukturalna NA ŚCIANIE – Antica Signora CHIC t43 base silver 1 toner

Mam dla was wyjątkowyt kod zniżkowy 30% na plakaty* w Desenio: PUKKALIFESTYLE, ważny do północy 6.02. 

Zaobserwujcie @desenio po więcej plakatowych inspiracji!

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ Personalizowane

Post powstał przy współpracy z marką Desenio.

Zostawiam Wam jeszcze informację na temat pozostałego wyposażenia sypialni 🙂

ZABUDOWA – DOBRY PROJEKT KWIDZYN

ŁÓŻKO – SFMEBLE

TOALETKA – JYSK

STOLIKI NOCNE, POŚCIEL – IKEA

ZASŁONY – ALFADECOR KWIDZYN

DRZWI, FARBY, PODŁOGA – M2 KWIDZYN