Witajcie!

Dzisiaj przychodzę do Was z postem pielęgnacyjnym, w związku z Waszymi licznymi zapytaniami na temat moich włosów. Najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczą loków, fal, ale zastanawia Was to, czy prostuje swoje włosy. Prawda jest taka, że zawsze dbam o  włosy i uwielbiam mieć staranną fryzurę. Rano zwykle mam niewiele czasu na przygotowanie, ponieważ jestem śpiochem i wykorzystuję każdą poranną minutę na sen. 

Od dłuższego czasu testuję produkty marki Remington, a konkretnie suszarkę D5706oraz urządzenie do stylizacji 2w1 Curl & Straight Confidence, dzięki któremu możecie włosy zakręcić i wyprostować! Jak dla mnie bomba! W tym poście pokaże Wam moje trzy ulubione fryzury na co dzień, których przygotowanie zajmuje mi dosłownie moment.

Zacznę od suszarki. Włosy suszę wieczorem, ale zdarza mi się teżrano. Na szczęście sam proces suszenia moich włosów zajmuje około 7-8 minut – co dla mnie jest bardzo ważne szczególnie o poranku, kiedy ZAWSZE się spieszę. 

Suszarka https://pl.remington-europe.com/produkty/Urzadzenie-do-stylizacji-2-w-1-prostuje%20i%20kr%C4%99ci posiada unikalną dyszę do stylizacji, która ułatwia kręcenie i prostowanie włosów. W zestawie znajduje się wiele końcówek,  w tym dyfuzor, który przyda się szczególnie dziewczynom o kręconych włosach lub z tendencją do kręcenia się. Ja mam z natury proste włosy, dlatego tak często uwielbiam, gdy są pofalowane! Tu możecie zerknąć na filmik instruktażowy 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=25bGtVnQOMs

Suszarkę cechują 3 stopnie temperatury i dwa tryby prędkości,jest lekka, co bardzo w niej cenię. Zaleca się suszenie z włosem, natomiast mi w domu zdarza się suszyć włosy głową do dołu – Wy też tak robicie?

Suszarka na pewno sprosta wymaganiom dziewczyn, które cenią sobie innowacje i uwielbiają eksperymentować. W zestawie z suszarką znajdziecie okrągłą szczotkę, bez której ja teraz nie rozstaje się podczas suszenia. Dzięki niej możecie włosy delikatnie zawinąć, a u nasady podnieść, dzięki czemu zyskują na objętości. 

Po wysuszeniu włosów suszarką D5706 moje włosy już są dość proste, ale lubię jeszcze w celu wygładzenia zastosować urządzenie 2w1. https://prosteczyloki.pl Prostowanie jest precyzyjne, dzięki temu że na brzegach płytek są mikro-grzebienie. Przydatne rozwiązanie! Kolejna innowacja.

Tak naprawdę ten sprzęt posłuży Ci nie tylko do prostowania włosów, ale i do stworzenia pięknych fal, czy loków w moment. Urządzenie nagrzewa się w zaledwie 30 sekund, więc praktycznie natychmiast możesz przystąpić do stylizacji.

Jeśli jest potrzeba, możesz też regulować temperaturę (150-230 stopni). Ważne jest dla mnie to, że końcówki urządzenia nie nagrzewają się, więc nie ma obaw, że poparzysz opuszki palców. Niestety, miałam kiedyś prostownicę, przy której notorycznie mi się to zdarzało, więc ostatecznie z niej zrezygnowałam. Więcej miałam z nią kłopotów niż pożytku

Przygotowałam dla Was moje trzy ulubione fryzury, w których najlepiej czuję się na co dzień.

  1. Proste, wygładzone włosy – one często robią wrażenie, niby to takie oczywiste, a jednak! Porządnie wystylizowane będą zdecydowanie zwracać na siebie uwagę.
  1. Elegancki kuc na dwa sposoby. Uwielbiam wplatać we włosy różne dodatki, a szczególnie chustki i apaszki. Efekt murowany! Kolorystycznie dobierajcie je do swojej stylizacji dnia. Moje drugie rozwiązanie to wsuwki z perełkami – genialnie sprawdzają się w tego typu fryzurach. 
  1. Delikatne loki. Uwielbiam je w zestawieniu z kapeluszem. Wykonanie tej fryzury zajęło mi około 6-7 minut. Po kilku razach na pewno dojdziesz do takiej wprawy jak ja. Tak zrobione loki noszę dwa, a nawet trzy dni 🙂

Która fryzura podoba Wam się najbardziej? Dzięki urządzeniom remington w domowym zaciszu możesz samodzielnie wykonać staranne fryzury, w których będziesz czuć się zarówno pewnie, ale i swobodnie. Bądź sobą – to przede wszystkim!