Miusso by Pukkalifestyle

Ahoj kochani!

Po dłuższej przerwie postanowiłam w końcu naskrobać kilka słów dla Was 🙂 Na pewno zauważyliście i juz wiecie, że wraz z Bartkiem mamy przed sobą nowe przedsięwzięcie. Oprócz tego, że za moment na blogu pojawiać się będą wpisy wnętrzarskie – macie do nas mnóstwo pytań i chcemy zebrać odpowiedzi w jednym miejscu, to tydzień temu otworzyliśmy sklep internetowy i chcąc stanąć na wysokości zadania i wszystkich uszczęśliwić, mało ostatnio spaliśmy.

Dzisiaj przygotowałam dla Was stylizację, którą możecie znaleźć w naszym sklepie www.miusso.pl. Myślę, że będzie to dobry pomysł dawać Wam gotowe rozwiązania modowe, inspiracje i moje pomysły. Znacie mnie i wiecie, że jestem na co dzień kolorym ptakiem, ale chciałabym, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w Miusso.

Płaszcz, golf, spódnica

Te trzy produkty znajdziecie w MIUSSO.

W naszym butiku znajdziecie tylko i wyłącznie produkty, które są szyte w Polsce. To ubrania, które sama noszę i Wam je polecam. Na co dzień otrzymuję od Was całe mnóstwo zapytań, gdzie kupuje swoje ubrania, więc postanowiłam stworzyć bazę, w której będziecie mogli kupić to, co ja mam w swojej szafie. Będę chciała na bieżąco szukać dla Was coraz to nowszych inspiracji. Przed nami piękna jesień, która pozwala na uzupełnienie garderoby o płaszcze, grube swetry, sukienki i szale. Nie są to jeszcze moje indywidualne projekty ( o czym wgłębi serca marzę), ale w Miusso również jestem ja – moje pomysły, moje poczucie estetyki, stylizacje, które Wam polecam z serca.

Street look

Od dzisiaj możliwy będzie odbiór zamówień na terenie mojego miasta Kwidzyna od poniedziałku do piątku w godzinach 16-19 po wcześniejszej przedpłacie. Zadajecie mnóstwo pytań o możliwość wysyłki za granicę – oczywiście jest taka opcja, w celu uzyskania konkretnych cen wysyłki prosiłabym o kontakt mailowy info@miusso.pl