Fotografie-55

Witaj, dzisiaj wyjątkowy post, ponieważ mam Ci do powiedzenia coś bardzo od serca. Dobrze wiem jak zapracowaną na co dzień kobietą jesteś, ja również. Uwielbiam stawiać sobie każdego dnia  nowe cele i wyzwania, to mój sposób na samodoskonalenie siebie. Rozwój to nieodłączna część naszego funkcjonowania. Chyba nikt nie lubi stagnacji, tego nieustannego constans, kiedy nic się nie dzieje. Nikt nie znosi nudy. Życie nabiera barw i koloru, kiedy coś się dzieje, kiedy Ci się chce, kiedy widzisz efekty swojej pracy, kiedy Twoje działania wywołują uśmiech na twarzach osób, które po prostu kochasz.

Owszem, bywa tak, że momentami opadasz z sił i cały zapał chowasz gdzieś głęboko do kieszeni. Ale uff! Z kieszeni, na szczęście można na nowo wyciągnąć. Każda z nas tak ma. W ferworze codziennych obowiązków, list z zadaniami, deadline’ów, nieodebranych połączeń telefonicznych, czy nieodczytanych wiadomości bywa, że zapomnisz o sobie. Po tych wszystkich sprawach ‘must-do’ wpadasz do domu z pracy, zakładasz ulubiony dres, zawijasz koka na głowie i robisz wszystko, by domownicy czuli się szczęśliwi.  A największą radość sprawia Ci ta cisza i chwila spokoju na koniec dnia, kiedy dom się wycisza i sama możesz złapać chwilę oddechu. Kojarzysz to uczucie? Błogostan.

Fotografie-15-17

Fotografie-43

Zastanów się, co sprawia Ci radość? Często są to bardzo prozaiczne sytuacje.

Ja uwielbiam rano spokojnie wypić kawę delektując się widokiem świeżych kwiatów w wazonie i promieniami słońca zaglądającymi do mojego salonu. Uwielbiam położyć się na łóżku z ulubionym magazynem w ręku popijając smaczną herbatę z cytryną. Ogromną radość sprawia mi półgodzinny bieg z ulubioną muzyką w uszach. Zaskoczona jesteś jak niewiele mi do szczęścia trzeba?  Niezależnie, czy jesteś mamą, żoną, panienką, studentką, zawsze robisz coś dla kogoś, zapominając często by zrobić coś dla siebie. Kochana! To dzięki Tobie wokół jest pięknie, to Ty dbasz o bliskich , obdarowujesz wszystkich uśmiechem, a co niektórych zalotnym spojrzeniem czekając na odwzajemnienie. To Tobie wiatr zasłoni oczy, by po ich odsłonięciu wpaść na przyjaciółkę, z którą dawno nie piłaś kawy. Zrób to!  Odbierz telefon, może w końcu uda się umilić czas w kinie, byś później mogła przywołać wspaniałe wspomnienia z tego wieczoru. Zrób coś szalonego! Co Cię blokuje? Zrób coś dla siebie, jesteś kobietą, jesteś  wspaniała, dbaj o siebie i swoje samopoczucie. Dzięki temu, rano obudzisz się z uśmiechem na twarzy i chęcią do działania.

Ja na co dzień uchodzę za osobę wiecznie zabieganą i zalataną. Praca w szkole wymaga ode mnie nie lada samodyscypliny, mnóstwo obowiązków jako nauczyciel przedmiotu, a przede wszystkim jako wychowawca. Wychodząc ze szkoły nie zamykam za sobą drzwi na klucz, wiele spraw ‘idzie’ ze mną do domu.

Fotografie-47

Sprawy blogowe, aktywność na kanałach social media to też nie lada gratka, kiedy na co dzień pracujesz na półtora etatu i wychowujesz dwoje dzieci. Ale blogowanie to moja pasja i hobby, którego podjęłam się już 4 lata temu. Dobrze wiesz, jak kolorowym ptakiem jestem. Zawsze zachęcam do zabawy modą, łączenia nietuzinkowych wzorów, szukania siebie w tym wszystkim. Szukam inspiracji, wkładam całą siebie, byś uwierzyła, że Ty też możesz i  potrafisz.

Mimo obowiązków dnia codziennego, ja I Ty wcielamy się za dnia w różne role. Zmieniamy się, dostosowujemy do sytuacji. Musisz pamiętać, że jesteś kobietą i to czyni Cię wyjątkową.  Nie ma u nas constans, nastawiasz się na działanie, różnorodność, zmienność. Wracając do rzeczy, tych wydawałoby się drobnych, które sprawiają nam radość zobacz ile szczęścia dają Ci nowe szpilki i piękna pomadka na ustach? Ja zawsze o niej pamiętam. Mam ją zawsze w swojej torebce. Mając pomadkę na ustach czuję się jakbym miała super moc! Wcielając się w różne role, dopasuj swoją pomadkę do siebie!

Fotografie-56

Fotografie-48

Jak wiecie zostałam zaproszona na profesjonalną sesję zdjęciową, która sprawiła mi przeogromną radość i spowodowała, że załapałam wiatr w żagle i jestem zmotywowana do kolejnych działań. Wiem, że towarzyszyliście mi i otrzymałam od Was całe mnóstwo ciepłych i miłych wiadomości. Przy współpracy z marką Estēe Lauder miałam możliwość poznać fantastycznych ludzi i utalentowanego fotografa Arcadiusa Mauritz, przed którego obiektywem mogłam pozować.  Jego dziełami pochwalę się w tym wpisie.

Fotografie-18-16

Fotografie-27-6

Fotografie-25

 

Do zdjęć wybrałam 3 stylizacje, które miały pokazać moje różne odsłony i trzy wykończenia pomadek Estēe Lauder Pure Envy Lip-On Liquid LipColor tutaj, Nie ukrywam, że poziom ekscytacji sięgał zenitu, gdyż było to przefantastyczne uczucie brać udział w takiej sesji. Atmosfera na planie była tak przyjazna i przyjemna, że z czasem stres uciekał w zapomniane. Poczułam, że jestem naprawdę wyjątkowa i mam ogromne szczęście.

Dobór idealnej pomadki to kropka nad ‘i’ naszej kobiecości. Wiem to nie od dziś, gdyż bez pomadki na ustach nie wychodzę zwykle z domu. Twoje usta mogą od dziś być dziełem sztuki niezależnie od tego gdzie jesteś i co robisz! Wyróżniaj się, zwróć na siebie uwagę, bądź sobą. Kolor na ustach to Twój manifest, kim w danej chwili jesteś. W tej kolekcji są aż 23 odcienie i każdy dostępny w innym wykończeniu – matowym, metalicznym i winylowym. Każda z Was znajdzie odcień dla siebie, blondynka, brunetka, pieguska, czy może zadziorna okularnica. Jesteś ciekawa, w którym wykończeniu ja czułam się najlepiej? Wszystkie skradły moje serce. Metaliczna to połysk-nieodparta intensywność. Gładko rozprowadza się na ustach i nawilża cały czas.  Matowa. Uwielbiam pomadki matowe. Ta jest ultratrwała – zdecydowanie!  To elegancja w najczystszej formie. Winyl to usta odważne i zdobione żywym kolorem. Wszystkie soczyste odcienie wprowadzą Cię w pomadkowy zawrót głowy i podejrzewam, że nie skończy się na jednej !

Fotografie-9-16

Fotografie-63

Fotografie-79

Fotografie-46

Fotografie-51

Fotografie-81

Fotografie-82

Które wykończenie jest idealne dla mnie? Czuję się genialnie we wszystkich ! Jednak stawiam na winyl! Te barwy zupełnie odzwierciedlają moja szaloną, pogodną i wesołą osobę. A może Twoje zdanie jest zupełnie inne, i inne wykończenie jest dla Ciebie najlepsze? W jakim odcieniu widzisz siebie? Jesteś kobietą! Odważną, przebojową, spragnioną wyzwań! Wiem, że z pomadką z najnowszej kolekcji wszystko wyda Ci się prostsze i przyjemniejsze.

Te pomadki to mój kosmetyczny ‘must-have’. Chciałabym Ci w końcu pokazać owoc naszej wspaniałej pracy, moje trzy portrety oczami Arcadiusa z trzema różnymi wykończeniami pomadki. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę się tym z tobą podzielić !

Wykończenie matowe – pomadka Estēe Lauder Pure Envy Lip-On Liquid LipColor  201

Pukka - matte

Wykończenie metaliczne– pomadka Estēe Lauder Pure Envy Lip-On Liquid LipColor  311

Pukka - metallic

Wykończenie winylowe – pomadka Estēe Lauder Pure Envy Lip-On Liquid LipColor  406

Pukka - vinyll